Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Chaser #27 üzenetére

    Egyetertek, nem tokeletes, de meg mindig jobb, mint a szokasos egy nagy teglalap, illetve a felfele nyil melletti page up/down elrendezes, illetve a kurzormozgatokra fn gombbal szamuzott home/end/pg up/pg down.
    A ht nelkuli procival is az a baj, hogy ahogy jonnek ki az ujabb meg ujabb sebezhetosegek, mindig csokken a valos teljesitmeny par szazalekkal. Nem sokkal, csak legyen 2-3% minden ujabb adagnal, a vege akkor is az, hogy evekkel csokkenti a gep eletkorat, mert alapbol is jellemzo, hogy ugyan ahhoz a feladathoz egyre tobb teljesitmenyre van szukseg, plusz meg a sok kis gyengules, es a vege az lesz, hogy a gep merul, mint egy ko, a hutese uvolt es throttlingol akar mar faszbukolas kozben is par ev mulva. :(

    A jelen helyzetben egyszeruen nem vagyok hajlando intel procival szerelt laptopot venni, mert sok penzt nem vagyok hajlando kifizetni ra, olcso szar laptopot nem vagyok hajlando hasznalni, a hasznalt uzleti meg ugyan jo opcio, eltem is vele eddig, de mostmar szeretnek teljesen ujat venni, aztan azt hasznalni amig birja, idealis esetben akar 4-5-6 evig (aztan kihuzom a kezem a bilibol :DDD ).

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák