Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geezer

    aktív tag

    válasz mukibuci #7 üzenetére

    Én például arra gondoltam vezetéknélküli töltés alatt, hogy nem kell szoros fizikai kapcsolat, spéci hátlap, hanem leteszed a forrástól számított 1-2 cm-en belül, és, hasonlóan, mint a mágneses lebegő vonatok, csak itt fordítva, az elektromos térben az akku elkezd töltődni.
    De ehhez nem kéne spéci hátlap.

    Lehet, hogy teljesen marhaság, amit írtam, nem vagyok fizikus, de nekem így derengett ez a megoldás. :R

  • Xaels

    félisten

    válasz mukibuci #7 üzenetére

    Nem ér kilőni a jelenleg elérhető egyetlen alternatívát :DDD

    Amúgy simán el tudok képzelni akár olyan megoldást is mint a hidrogén cella, hogyha merül csak betolod a csap alá és már fullon is van az "akku" 10mp alatt.

    Ha elhagyják az USB-t és az azon keresztüli töltés lehetőségét akkor mi lesz abban az esetben ha olyan helyen vagy ahol nincs éppen olyan felület amire lerakd tölteni? Az USB kábel relatív kis helyen elfér de egy ilyen töltő csoda már kevésbé mobil és ha közben bejövő hívásod van és nincs BT headset, vagy nem akarod kihangosítani akkor a töltésnek is annyi ha fel akarod venni.

    (#12) gabancs: mert szerinted ezt a technológiát nem lehet szabványosítani? Ha lesz rá egy általános szabvány amihez mindenkinek kötnie kell magát akkor egy azon felületen akár 4-5 telefont is tudsz majd tölteni márkától és rendszertől függetlenül. Relatív csak 1 konnektor kell majd az összes telefonhoz.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák