Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Nyilván mivel rendes volt a bolt ezért nem esik jól ezt leírni, de hogy a gyártó mit mond az nem a te problémád. Te a bolttól vetted a készüléket, ők felelősek a jótállásért. Az hogy őket a gyártó elhajtja nem lehet a vevő problémája vagy vesztesége, tipikusan "Értem én csak lesz*rom" szituáció. Adjon másikat készletről vagy fizesse vissza az árát.
    Ezt inkább a jövőre való tekintettel mondom, nagyon szeretnek a boltok ezzel takarózni, de nem kell neki bedőlni.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz Luck Dragon #5 üzenetére

    Egy részt az én problémám ugyanis ahol az üzlet kapta a készülékeket ott kell visszajelezni nem másnak és ha vissza utasítják a dolgot addig nem csak az ő idejük megy hanem a miénk is. Utána még plusz idő a másik céggel való egyeztetés

    Nyilván az időkiesés probléma, ezt inkább úgy értettem, hogy rengetegszer próbálkoznak a cégek azzal, hogy a hibás termékez visszab*sszák azzal a kommentel, hogy a gyártó nem akarja kicserélni szóval ott állsz, hogy se pénz, se jó termék. Ezt rengetegen lenyelik, pedig nem kéne.

    Ha ezt tudtad akkor bocs, csak nekem úgy jött le az írásból, hogy te a gyártó válaszát úgy vetted, hogy ez rád nézve anyagi kockázat, a bolt meg milyen rendes volt, hogy mégis kisegített.. Pedig nem, csak a jogi kötelességeit teljesítette, bár tény, hogy ez manapság már különlegességnek számít.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák