Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz nemlehet #2 üzenetére

    "de hogy a gyártó mit mond az nem a te problémád. Te a bolttól vetted a készüléket, ők felelősek a jótállásért."
    -Egy részt az én problémám ugyanis ahol az üzlet kapta a készülékeket ott kell visszajelezni nem másnak és ha vissza utasítják a dolgot addig nem csak az ő idejük megy hanem a miénk is. Utána még plusz idő a másik céggel való egyeztetés.

    "Az hogy őket a gyártó elhajtja nem lehet a vevő problémája vagy vesztesége,Értem én csak lesz*rom" szituáció. Adjon másikat készletről vagy fizesse vissza az árát."
    -Nem is lett az,ahogyan írtam is megkaptunk mindent másképpen. Nem itt vásárlók első alkalommal ,eddig mindig korrektek voltak.

    "Ezt inkább a jövőre való tekintettel mondom, nagyon szeretnek a boltok ezzel takarózni, de nem kell neki bedőlni."
    -Ebben az esetben szó sem volt ilyenről. De sajnos tényleg lehet olyan üzlet ahol ebben az esetben így is járhattunk volna ezt nem vitatom.

    D1Rect
    Ahogyan Deske89 is írta előtte is konvektorok voltak, mivel a házzal egy-két évet tervezünk még így kellett egy racionális döntés jövőre való tekintettel.
    Teljes felújítás nem jöhetett szóba így csak maga a fűtéstesteket szerettük volna cserélni azonosra, mert fűtés nélkül csak nem lehetünk. :)

    [ Szerkesztve ]

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák