Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teclis1993

    tag

    válasz dabadab #36 üzenetére

    Hát egyébként én ennek sokall több értelmét látom mert ha jól értelmeztem akkor 2 célt szolgál az új üveg

    1 mivel erősebb ezért vékonyabb réted is el bírja a pixeleket anélkül hogy sérülékenyebb lenne ezáltal vékonyabb kijelzőt tudunk építeni ami a vékonyabb telefonhoz vezet.

    2.vagy ugyan ekkora vastagságnál sokkal erősebb mondjuk gerincet kap a TFT vagy LCD panel mind1 és kevésbé lesz törékeny egy lejtésnél.

    De azt nem értem ha ugye létezik flexibilis OLED panel a Samsung és az LG jóvoltából ami gyakorlatilag teljesen ellenáll a lejtésnek és stb és a minősége a képnek ugyan ilyen jó + vékonyabb is akkor mért építenék olyan kijelzőt ami jobb de nem annyira mintha a flexibilis megoldást használnánk és olyan telefon házat építenénk köré ami szintén nem mereven ütközik mondjuk a betonnal hanem a tökéletesen rugalmatlan ütközés esetén a mozgási energia deformálódást váltana ki ami aztán persze visszanyerné eredeti formáját de a lényeg hogy nem kéne vigyázni rá mint a hímes tojásra.
    Csak én érzem ez sem szól sémiről csak időt húznak hogy még jobban le szippantsák a pénzt nem hiszem hogy sok pénz jelent nekik az hogy le ejted a tolód és touch+LCD csere amit a gari nem áll.

    Am menyi mondjuk egy átlagot iPhon 4 kijelzőjének és érintőjének előállítása?

Új hozzászólás Aktív témák