Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Kihagytam valamit az írásomból. Ezt lehet, hogy valahova bele fogom írni most. De külön kiemelem ide nektek.

    Kimaradt jelenet:
    Erről is írtam a megjelenés előtt, hogy félek attól, hogy Kojima túlértékeli a játékosokat. És túl nagy feladatot, kontrollt szán nekik ebben a játékában. Ezt azért gondoltam, mert a Metal Gear Solid V-nél is, az atombomba leszereléses "feladat", egy nonszensz elvárás volt a játékostársadalomtól. Szerencsére a félelmem alaptalannak bizonyult, mert nagyon okosan találták ki ezt a közös rendszert.

    A másik dolog, hogy ezt az írást, beküldtem címlapos írásnak is. Majd valamikor megjelenik. Azért is tettem ide ki, mert nem akartam, hogy csak hetek múlva jelenjen meg. A két írás a korrektúrázást leszámítva 100%-ban meg fog egyezni. Ott a címlapon talán több embert fog elérni, és én már annak örülni fogok, ha 1-2 ember ad egy esélyt a játéknak miután elolvasta. Szal' ne kövezzetek meg, nem feltűnési viszketegségem van. (Ráadásul anno, a Metal Gear Solidos írásom is így két helyre ment ki.)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák