Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    Nem kézméretről, meg ("neki ez is jó lesz") barátnőről szól ez a kis telefon igény,
    akinek a nagy kell, nagyban akar autoversenyt játszani, az vegyen nagyot, van bőven,
    nem a kicsire kell rászólni (aminek pont az lesz a skill-je).

    Az idő 90%-ban a zsebemben van a telefon, nem a képátlóval akar lenyűgözni, arra az IMAX való.
    Meg ugye vannak a tabletek , veszik is őket. Ha van tabletem is, minek a "hatalmas" kijelző a zsebembe, elég a 3G-wifi kilóg belőle, mindenre aminél számíthat a kijelző sokkal jobb a tab.

    Retikülös nőknek még jó is lehet a nagyobb telefon, ha úgyse zsebe van tökmindegy, úgyis rá lehet még aggatni tokot meg vonót.

    Egyszerűen nem akarok a zsebembe egy téglát, amitől leülni se tudok a villamoson, mert vagy olyan mintha hozzám vágtak volna egy deszkát, vagy még félhetek hogy el is törik a zsebemben. Szóval rohadtul kényelmetlen. Voltatok már bulizni 5" lapáttal a zsebben, mindegy hogy disco vagy mondjuk latin tánc, :W
    Sokféle ember van, volna igénye ilyesmire is.

    Lehet 3,5"-on is telefonálni, cikket, bármit olvasni, térképen, neten megnézni ami kell. Esetleg zenét hallgatni aki telefonból akarja nyomni. FarCry-t se ezen kell nyomni.
    És az még a zsebben is elvan. És ehhez nem muszáj hulladék hardwaret adni.
    Amit tud az működjön tisztességesen, amit nem azt meg nem kell erőltetni.
    Az gáz hogy a XperiaRay óta nincs használható kis telefon aminek ne mondjuk okádék kijelzője lenne 320x480 sotoba felbontásokkal, meg egy jegyzetfüzetnyi rammal, aztán szaggat rajta még a kikapcsolása is, az nem okostelefon hanem tapizós átb@szás :)
    Amit részemről szeretnék, IPS kijelző 4" alatt, kb qHD felbontás (nagyobb az ide már sznobság), valami kis fogyasztású 4 magvas proci, de ha korrekt akkor lehet tőlem 2 is, sok ram mert olcsó, szokásos funkciók.
    És nem kéne 100 rugót kérni érte mint ahogy a "prémium" gyártóknál szokás.
    Ha ilyesmit összehoz az Acer (vagy más) már megyek is venni.

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

  • ALBY

    senior tag

    válasz Cyberpunk #27 üzenetére

    Igazad is van. Nem azt mondom hogy a kistelefon a jó csak. Neked, sokaknak a nagy telefon tetszik, van belőle bőven. Nekem a kicsi a használható, arra alternatíva gyakorlatilag nincs. Ahogy előbb is írták, nem kell szerintem se hipercsúcs hardware a kistelefonba, főleg nem fullHD-val vakítani a parrasztot, elvenni a pénzt érte, lezabálni az akksit, lezsibasztani a procit miatta, valódi értelme meg nincs. Csak legyen rendesen használható, és ne igénytelenül gagyi. Nem igaz hogy 4 mag kell hozzá hogy el lehessen olvasni egy weboldalt emg telefonálni lehessen hajtépés nélkül. De kicsiben kb csak ipari hulladékot látok (M.o.-n).
    Röhejes hogy ezt mondom, pláne pont én, de mostanság számomra már csak a kínai iphón hamisítványok a legalkalmasabbak a mai kínálatból.
    Szóval hajrá Acer, Oppo meg aki még nekifut, hátha lesz jövőre nekem is új telefonom :)

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák