Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pocokmz

    csendes tag

    Szerintem sokan félreértik ennek a mobilnak a koncepcióját (köztük a cikk írója is).

    Ez egy nagyon szép, letisztult telefon, szimmetrikus oldalsó és alsó/felső kávákkal (ellenben az iphoneon kívül mindennel).
    Tud minden fontosat amit a prémium szegmens tud, a kínai társaival ellentétben nem spórolták le az nfc-t vagy vezetéknélküli töltést róla(igen sajnos a félmilliós társaival ellentétben, a holdra nem tud 50x-esen rázoomolni, vagyis ráphotosoppolni :B )

    A snapdragon 845 erőben ugyanott van ahol a 765, ami mindenkinek elengedő aki nem benchmarkokat futtat reggeltől estig, 5G meg nem tudom kinek kell ma (vagy az elkövetkező 2-3 évben) Mo.-n, viszont ez dual sim-es az 5G-s verzióval ellentétben, a két os upgrade meg minden LG prémium telóhoz jár. Az 5G-s verzió drágább is (lásd német piac ahol mindkettő elérhető) feltehetően ezért érkezett hozzánk az olcsóbb verzió.

    200 valóban kicsit sok talán érte, de azért azt nem mondanám hogy túl van árazva (vodánál pl 160 minden előfizetés mellé és adnak még egy tesztek alapján elég jó vezetéknélküli fülest is).
    Szerintem abszolút nem egy rossz irány ez, egy délkoreai gyártó nem fogja felvenni a versenyt a nyomott áron nyomuló kínaikkal szemben (amik azért spórolnak jópár helyen), de így valami egyedit nyújt az LG a szép designal, prémium feature-ökkel nem félmilliós, hanem abszolút megfizethető áron.

  • pocokmz

    csendes tag

    válasz SkyLine3000 #22 üzenetére

    Nézd, az most a kérdés hogy lyukat ütsz a kijelzőbe vagy noccsot raksz bele, szerintem kb tökmindegy lévén a lyuk jobban belóg. Azon kívül én nagyra értékelem hogy az alsó felső káva szimmetrikus, lehet ocd de az engem megőrjít ha az alsó vastagabb.

    Ez a konkurenciához képest egy nagyon szép telefon, szerintem.

  • pocokmz

    csendes tag

    válasz moleculez #14 üzenetére

    Jól összefoglaltad szerintem és meg is válszoltad magadnak. Ha nem vagy techmániás, viszont fontos neked hogy szép és prémium érzetű egy teló akkor ezzel előrébb van az átlagjóska mint a norddal vagy a százmillió fajta egyéb kínai kacattal. 200k meg 160 szolgáltatónál, ahol az átlag jóska vásárol (pl jelentősen olcsóbb mint a xiaomi note 10, de bezzeg a xiaomi). Nem szabad juliska gsm-es szürke árat mediamarktossal összehasonlítani.

Új hozzászólás Aktív témák