Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThomCart

    csendes tag

    válasz orrlyuk #503 üzenetére

    recsegni nálam nem recseg, de mondjuk "ránőve" sincs éppen, ugyanis a hátlap alsó fele nálam nem 100%-osan fekszik rá a telefon belsejére
    van egy nagyon kicsi játéka, ennyi, de mivel azon a részen alig ér hozzá a tenyered a kézbenfogás során, nem is tűnik fel, hacsak nem nyomkodod direkt
    a széleknél, ahol vissza kell pattintani a helyére, ott tökéletesen illeszkedik, szóval teljesen passzentos, ez a lényeg

    összeségében nekem ez egyáltalán nem probléma, sokan szerintem csak akkor veszik észre, ha külön szólnak
    a lényeg, hogy jó kézben tartani a telót, és szerintem ezt az apróságot leszámítva relatíve minőségi az összerakás, anyaghasználat

    csak az a root jönne már...

    állítólag van már működő downgrade V10a-ra (ezt a szoftververziót lehet ugye jelenleg rootolni), csak még a tutorialt nem láttam sehol

    valakinek az XDA-n olvasottak szerint a 10e-t is sikerült rootolni, nekem nem (bár kiírta, hogy rendben, csak éppen nem lett rajta root), de az egyik főszaki szerint nem is kellene, hogy sikerüljön

    egyébként van már működő CMW is rá (Prada 3.0)
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1990705&page=13

    van itt valaki, akinek rootolt már a telója?

    mellékszál, de hátha érdekel valakit: a Nova 3-at találtam egyedüli olyan nagy játékként, amelyiket alapból futtatja external SD-ről is, erre tud valaki magyarázatot? (ext SD-n Android mappa, benne data alatt egy 800 megás könyvtár, obb alatt egy 1,7 gigás mappa)

Új hozzászólás Aktív témák