Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolf-15

    tag

    Látom elfogynak az L9 tulajdonosok.

    Kíváncsi lennék ki mire váltott?

    Nekem 2,5 éve van meg ,megelégedésemre, de az idő lassan elhozza, hogy váltani kell.
    6-7 hónaposan egy meleg napon fél óra google navigálás után elszállt. Garanciába alaplap csere volt, azóta navit nem használtam. Majd 2 éve semmi gondom nem volt az L9-el!!!! Még fagyás se! Persze én nem igen játszom. A google appokat használom nagy többségbe, doc, táblázat, excel és pdf file-ok , googl-drive mentés, megosztás, gmail, naptár, Keep, stb. A gyári kamera szoft helyett A Better Camere-t használok, ami lassabb, de szebb képeket produkál. Na nem sokkal, csak amit szoftveresen ki lehet hozni belőle.

    Hogy akkor miért is cserélem?

    Az aksi , normál használat mellett 12 óra alatt, 15%ra merül. /A párom G2 mini-je ugyan annyi használattal 65%-ra merül csak, a lányom L65-öse 70% bár Ő inkább zene hallgatással meríti./
    Jó lenne már egy komolyabb kamerával szerelt mobil, gyorsabb fókuszálás, élesebb képek, stb.

    Tetszene a G2, de erősen kifutó már. A G3-al vegyesek az érzéseim, drága és bár minden ki jónak mondja a kameráját, én nem vagyok elájulva tőle.
    http://mobilarena.hu/dl/cnt/2014-07/110008/g320.jpg
    Ezen a képen 100%-nál már az arcok összemosódnak, nem felismerhetők.
    Ezt a szintet a Huawei P8 lite is hozza majdnem fele ennyiért.
    A Honor 6 -al szemezgetek még, ár/értékbe a legjobbak között van és kamera tesz-képek is megütik, az elfogadható szintet.

    Esetleg LG-be más javaslat?

Új hozzászólás Aktív témák