Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Részletezem, a benyomásaimat, de talán az első és legfontosabb, hogy ez egy kifejezetten felesleges modell lett így 2013 Q3-ba lépve rövidesen. Ennek a modellnek a G-vel együtt, vagy legalább is nem sokkal a G után kellett volna jönnie. Elsősorban e miatt nem fog sokat kiharapni abból a bizonyos tortából, ez talán már most borítékolható. A készülék egyébként összességében jó lett, de továbbra is hiányolom azt, hogy a szerkesztőségben nincs referencia füles, amihez viszonyítani lehetne milyen zenei minőséget tud produkálni. Nem azt mondom, hogy vegyetek egy 100k fülest, de egy 10-15-20k környéki Brainwavz bele kellene hogy férjen, mert nem igazán összehasonlítható egy olyan vélemény, hogy a gyári fülessel nem a legjobb de fejessel rendben van.Az S600 SoC-ból adódóan valószínű a Qualcomm beépített DAC-ja van benne, tehát nagyságrendileg úgy szólhat mint a többi S600-zal szerelt cucc, de azért nem lenne rossz ez a referencia füles dolog, és a felhasználóknak is jobb viszonyítási alap lenne. Értem, hogy nem mindenki white fülű ( :) ), de egyre többeket érint ez a kérdéskör, hiszen sokaknál váltja ki az mp3 lejátszót az okostelefon.

    Ez egy 2013-as Note2 upgrade lett, gyorsabb procival, jobb GPU-val, szebb kijelzővel, nagyobb felbontással, S-pen nélkül, és talán gyengébb fotózási képességgel, amit így 2013 vége felé kissé foghíjas csomagnak tartanék, de mivel nem lett túlárazott, így szerintem az ár/érték arányt sikerült eltalálnia az LG-nek.
    FM rádió hiánya tényleg blama, de azt nem tudom, mekkora felhasználói réteget érint ez probléma. Én magam sosem hallgattam mobilon rádiót, csak 1-1x hébe-hóba. De mindenkinek mások a felhasználói szokásai.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák