Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    Srácok, olvassátok el újra a képminőségről szóló bekezdést (Multimédia oldal, második). Nincs sehol leírva, hogy ez a teló brutális képminőséget produkál, csupán hasonlítsátok össze a szintén 13 megapixeles Sony-k képével (ahol ugye Exmor R(S) szenzor, meg egyebek vannak) és elég jól látszik a különbség. Sőt, az is le van írva a zárszóban, hogy a kamera fotóminősége lehetne jobb. Igen, ez és a hiányzó kameragomb, amibe bele lehet kötni. Higgyétek el, több mint 1,5 hét használat után nyugodtan adtam neki ezt a plecsnit. Mellesleg nem azért veséztem ki a szoftvert ennyire részletesen, mert most látok először okostelefont, hanem mert sok olyan apróság van benne, amit egyetlen konkurens sem tud a dobozból kivéve(!), nulla szoftver vagy főzött ROM telepítése nélkül (és még így is kihagytam néhány dolgot). Az akkuhoz annyit, hogy volt olyan nap, amikor 3,5 órát ment a kijelző, 20 perc beszélgetés volt rajta, egész nap WiFi-vel és este 10-kor még 15% felett volt, úgyhogy hallgattam kb. egy órát a rádiót, aztán kikapcsoltam (kb. reggel 8-tól volt bekapcsolva). És hozzátenném, az energiatakarékossági cuccok NEM voltak bekapcsolva, csak a proci Eco mód (ami nem befolyásolja a sebességet).

    stilo18

    Elvileg a Nexus 4-ben is True HD IPS+ van (és ugye a képátló, ppi, minden egyezik), de megsúgom, ennek egyértelműen jobb a kijelzője (láttam Nexust eleget, mielőtt valaki kérdezné). Hogy miért, azt nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák