Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djstavross

    tag

    Persze, tudom, be is fogom adni, csak jussak el addig. Ugye nemigazán megy 7köznap a dolog főleg úgy, hogy reggel 7-től este 8-9-10-ig dolgozom. Szóval ahogy lesz rá időm bedobom a szervízbe és remélhetőleg én is csatlakozni tudok a "jólműködikatelefonom" táborhoz. Az a része már nem tud megérinteni a dolognak, hogy nem jó a telefon, tudom mik a hibái, lehet kezdem is megszokni, aki el akar érni, az íron mailt vagy küldjön galambot. :DDD Az viszont feldühít, hogy ha itt én vagy valaki más kifakad a fórumon akkor le vagyunk oltva, hogy ne panaszkodjunk szerviz-szerviz-szerviz. Tudjuk ezt mi is, csak ugye nem minden az ár-érték-használhatóság aránya. Ha egy 10.000 forintos telefonról lenne szó akkor vennék egy újat azt meg valamikor beadnám szervizbe és ennyivel le van rendezve, de egy percet sem pörögnék a rám váró tortúrán mert az a 10-es nem vágna a földhöz. Viszont a 60-80-100.000 forintos deficit (kinekhogy) azért igen, főleg úgy hogy még tegyem ki magamat felesleges idegeskedésnek tortúrának úgy hogy időm nincs a telefonnal foglalkozni. :S Tehát ugye alapjába véve szerintem ez a probléma.

Új hozzászólás Aktív témák