Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz djstavross #5042 üzenetére

    mi pont az ellenkezőjét mondjuk, ha nem lehet otthon megoldani a gondot, akkor vissza kell vinni, és nem fórumokban szemetelni, másképp nem fogják tudni megoldani, nem fognak neked idejönni kommentet olvasni...

    a másik dolog meg az, hogy attól, hogy neked azt csinálja amit, másnak attól még működhet jól... amikor beírtuk a hibákat, én konkrétan csomó olyan hibát írtam ami kb 1x fordult elő... de pl most már 3 napja megy úgy, hogy öröm használni... 0 lassulás, nincs sms/hívás gond, se restart se semmi... és lehet valami ebben a mindennap inditsuk ujra a telefont dologban, mert mind3 nap valamiért ki kellett kapcsolnom, sim kártya csere okán, és hirtelen minden gond megszűnt, aksi meg simán bír 24 órákat...

    nem az a rossz akinek jól működik a telefonja... lehet útálkozni, de ez van, többször is le lett írva, hogy mi a megoldás... ha az nem tetszik, akkor marad a siránkozás, de akkor légyszives otthon a barátaidnak, és most tényleg nem bunkó akartam lenni, de már unom, hogy mindig az a rossz, akinek nincs gondja...

    Balázs1986:
    csak beírtam 25ödször is :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák