Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    Nem értem miért akad le mindenki ott, hogy most még felesleges a két mag... Mindenki annyira vastag, hogy egy évre vesz ilyen kütyüt? Mert jól van, hogy már eleve az nem csóró aki megvesz egy ilyen árkategóriájú eszközt, de akkoris... még a külföldi oldalakon meg is érteném, mert ők megtehetik...de itt? ugyan már...

    a telefonhoz annyit, hogy nekem nagyon bejön, valószínűleg ha jövő héten megjön az ösztöndíjam, akkor meg is rendelem egyből :) ez lesz az első okostelefonom, és pont azért, amit fent emlitettem, hogy egy jó ideig nem lesz ennyi pénzem, nekem kell az a két mag, hogy mondjuk egy vagy két év múlva, még legalább a középkategóriában elférjen...

    a HDMI csati jó dolog, jó lesz a 24"-os monitoron játszani :)

    üzemidőt olvastam jobbakat is nem egyet, aktuális felhasználóktól, akik már a végleges telefont használták... nekem ha 1 napot elbir az elég... sok vizet nem zavar, hogy mig alszok addig ugy van az asztalon, hogy be van dugva egy kábel, vagy nincs...

    az ára gondolom horribilis lesz nálatok, nálunk (Szlovákia) 457 euroval debütált, az helyi LG disztribútor ennyiért adja, szerintem ennyiért sokkal jobb vétel, mint a konkurencia hasonló árú készülékei, mert lehet hogy nem gyorsabb most számottevőleg, de lehet a Gingerbread-del tovább gyorsul, és a plusz magjával időt állóbb is :)

    szerk.: igen, a legtöbb helyen az írják, hogy IPS panel van benne, csak kisebb felbontású, mint az iPhone-é...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák