Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    válasz kelly416 #28 üzenetére

    Köszi, jól néz ki ez a füles, bár a minőségére kíváncsi lennék. A QuadBeat 2-t elég gagyinak tartom, remélem ez is fejlődött :)
    Egyébként a szervizzel nekem is csak pozitív tapasztaltaim vannak, a budapesti márkaszerviz hibátlanul dolgozik és nagyon gyorsan is. De attól persze örülnék, ha nem kellene törzsvendégnek lennem ott :)

    (#32) monroe8609 :
    Ez teljesen relatív, mindenkinek mások az igényei. Ahogy múlnak az évek egyre nagyobb telefonjaim lesznek. Volt HTC HD2-m, azt hittem, hogy annál nagyobb nem kell, mert az is óriási (4,3"). Később Nokia Lumia 900-at használtam (kijelzője annak is 4,3", de a fizikai mérete megfelelt egy 5"-osnak). Azóta LG G2-t használok, és hihetetlenül kompakt az 5,2 is, ennél kisebb már nem kéne, de úgy voltam vele, hogy nagyobb sem. Barátnőmnek egy Huawei Mate 7-ese van, ami 6"-os és hihetetlenül jól lehet azt is használni, tehát feleslegesen félek (én személyesen) a nagy mérettől, könnyen megszokható. Ezek után bátran veszek majd G4-et, hiszen "csak" 5,5" a mérete :)

    Aztán ha a holnap bemutatott két Nexus készülék egyike übereli ezt, akkor más lesz a leányzó fekvése :)

Új hozzászólás Aktív témák