Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz Mályki #36 üzenetére

    G3-at használtam kb 4 napig,(S5-re váltottam),dióhéjban a tapasztalataim:
    G3 kijelző gyönyörű,eszméletlen részletes,mintha élne a tartalom,ámde fakó,hideg,kékes árnyalatok jellemzik,a kontrasztja egyértelműen sokkal gyengébb az ötösnél.
    Akksi a G2-höz viszonyítva tré,a kettes simán hozta az 5 óra kijelzőt erős másfél nappal,4G,wifi,3 mail push szinkron,30-40 perc csevej,2-3 sms-el,a G3 estére enni kér ha ugyanezt a mutatványt űzzük.
    A készülék test maga sokkal színvonalasabb,mint az S5 gagyi műkróm kerete,vagy a G2 csúszós bili műanyaga.
    Lagolás a legutolsó fw-vel,ART-on nincs,Dalvikon előfordulhat szinte bárhol mikrolag,aki nem tudja mit kell nézni,az nem is veszi észre.
    Kamera gyors,és szép képeket lő,a lézeres AF nem mókusvakítás,viszont az elkészült képeket valamiért lesötétíti,ha a kijelzőn néztem,nem is értettem miért,ha feltekertem a kijelző fényerőt,akkor is ugyanezt csinálta,lehet hogy valami bug volt,minden esetre idegesített.
    Összességében érződik hogy a Qhd megfingatja a vasat,az S5 sokkal könnyedébben csinál szinte bármit,a G3 is gyors,de érződik hogy kelletlenül,nyögve nyelősen teszi a dolgát.
    Ha a G2-és a G3 közt kéne választanom egyértelműen a kettes mellett döntenék,még úgy is hogy a hármas dizájnban valami eszméletlenül ott van a szeren,ha az S5 is képben van akkor ez utóbbi a legjobb választás,bár nem annyival jobb készülék mint amennyivel többe kerül a G3-asnál,pláne a kettesnél..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák