Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    Nem rossz dolgok ezek. Sokan csinálnak már egy ideje hasonló mobil alkalmazásokat a készülékeikhez például a Yamaha.
    Még szerintem most indul el ez az irány csak, egy-két év múlva, meg ha a készülékek is frissülnek a lakásokban "korszerűbbre".

    Van a tapizósnak a sok előnye mellett hátránya is,
    például hangerőt meg csatornát állítani tuti nem használnám, lassabb, esetlenebb, meg még rá is kell nézni, ez igazi gombbal sokkal faszább.
    Viszont az lcd kijelzőn (telefontról) ha ki tudom választani a NAS-on lévő zenéimből hogy mi szóljon és el is indítja a mozierősítő az már szolgáltatás.

    Nagyon hiányolom az infrát a telefonokról (de inkább a tabokról), sokkal több mindenre (ilyenekre) lenne jó, remélem az erzsí nyomán mások is felfigyelnek erre a vonalra.

    Egy rendes infrás tabbal meg némi software-el sokkal kényelmesebbé lehetne tenni a lakást, nem úgy ahogy a béna reklámokban nyomját a smart-ot az arcunkba, hanem tényleg lehetne használni együtt a nem wifis holmikat is.
    Egy "Hazaértem, nyomassuk!" makrós gombra a kütyün bekapcsolhatná a sz.gépem, TV-t, erősítőt, zenét, ventit. Vagy bármi.
    Sőt ha már belealszom a filmbe, egy makrós icon lelőhetné szépen az egészet, nem kéne félálomban bénázni a sokféle cuccal. :R
    Szóval tanítható infrát a népnek! abból lesz ám a lakáskultúra meg a hiperlustatáság majd mondják :))

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák