Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hbalu

    tag

    válasz RaveForce #32 üzenetére

    Megnéztem már többször is saját kézben az SGSIII-at, normál távolságból tökéletes kijelző jó élekkel és kellemes színekkel, nagyon közelről nézve azért ki lehet szúrni pixeleket. Jó lenne mellé tenni egy One X-et, vagy 4X HD-t, csak ugye t-mobile-nál egyik sincsen kiállítva.. A pentile félelmeim főleg két irányból erednek, egyrészt volt egy Omnia 7-em, azon 480x800 as felbontásnál 4 hüvelykes kijelzőn egyszerűen szőrös volt minden, főleg, hogy én a fehér háttérrel használtam. Nem szeretem, ha totál sötét az egész menürendszer, ez nem tetszett az iPhoneban régen, és az Ice Cream Sandwich beállítások-menüjében (Lg-nél ha jól emlékszem az is világos). Másik dolog meg, hogy őszig iPhone 4-et használok, annál meg tényleg egy kósza pixelt, kijelzőhibát nem talál az ember, és nyilván erre vágyom nagyobb méretekben is. Írtam most egy listát a szókerülő telefonokról, majd szépen levezetem mindegyik előnyét, hátrányát, aztán októberre csak eljutok valami döntés felé... Vagy kijön az új iPhone, és képes lesz akkorát szólni, hogy megvegyem (a pletykák alapján nem lesz az..)

Új hozzászólás Aktív témák