Hirdetés

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Integra #19 üzenetére

    "én személy szerint ki nem állhatom hogy a fekete egy ócska szürke ips-en"

    Ez azért enyhe túlzás, ill. ferdítés. :U Ott kezdődik, hogy ezt csak sarkallatos helyzetekben látod, mert amikor egy színes képet kapsz a kijelzőn, megfelelő szinte tökéletes kontraszttal, amit az AMOLED hírből sem ismer, akkor nem érzékeled, hogy a fekete az sötétszürke e vagy sem. Nézz meg egy színes sötétebb képet, videót, egyiken és másikon, és meg fogod látni miről beszélek. Lehet a fekete feketébb AMOLED-nél, de egy sötét tónusú film jelenet szinte egybe fog olvadni és nézhetetlen lesz. A képeknél dettó. Szinte ez az egyik legnagyobb hibája a panelnak hogy valamiért a fekete-fehér megjelenítés nem megy neki, és ezért lesz szinte nézhetetlen egy sötét tónusú film, mert a fehér szürke lesz. A pontos okát nem tudom, majd jön egy szaki aki szakmailag mélyebbre lát mint én, Amoled egyik porcikájában sincs természetesség, ez látszik a túlszaturáltságban, amit nem lehet optimálisra belőni, mert vagy fakó lesz, vagy túlszaturált.
    Nem fikázom, Galaxy S2-nél ezeket mind tapasztalom (természetesen az előnyeivel együtt), DELL U2711-es monitornál meg az IPS előnyeit/hátrányait.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák