Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz -FreaK- #29 üzenetére

    Szerintem simán összevethető :
    most nézzük a hivatalos árakat 260 K vs 350 K ez 33 % felár. cserébe jobb kijelző, 4 K 120 Hz VRR , HDR stb. valóban teljes értékű gaming kijelző ( Most mint írtam 312 K volt épp a múlt héten a fenti OLED mint ahogy valószínű ez az LG is lesz olcsóbb) Ehhez a monitorhoz nézve szerintem elgondolkodtató az OLED ha valakinek nem probléma a 48" ( nekem sok lenne, problémát is jelentene ez a méret.) és szüksége van az új konzolok mellé VRR -re és / vagy 4 K ra. Szerintem manapság már nem lenne szabad kijeleneti egy monitorra, hogy csúcs kategóriás gamer ezek nélkül főleg hogy az Xbox támogatja HDMI 2.1 -n át a z 1440 P-t és ezen szolgáltatásokat.
    260 K jelenleg egy 1440P-s 170-180 Hz-s 32" IPS monitorért több mint sok a fenti hiányosságok fényében. Nem kiemelkedő, szinte minden kategóriában található nála jobb, szebb, gyorsabb pontosabb.
    tehát ha csak kategórián belül nézem Mondjuk legyen Alza,140 ezerért Acer predator IPS van szintén 1440P 165 Hz , vagy ott a samu G5 QLED , 3440x1440, 165 Hz-val minden földi jóval 170 ezerért vagy 225 K 240 Hz a G7 freesync premiummal ami mellé nem kell 2.1 xboxhoz. A fenti monitorok ára mellé már nem tenném oda a 350 ezres OLED tv-t, de ez mellé igen.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák