Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Ijk #9 üzenetére

    Egyetértek. Plazmánál mindig azon vitatkoztam, hogy minek az a fekete de emellett IPS TV-től kivert a víz ilyen szempontból (meg kontraszt). Csak VA TV-im voltak 10+ évig.

    Monitorból viszont soha nem zavart az IPS, bár filmet ott nem néztem (sztem nem is arra való méretben sem), játék azért volt. Sőt, a black crush nagyon zavaró volt monitoron VA-nál, ill. belefutottam lassú panelbe is ami meg egyenesen használhatatlan volt, simán scroll közben olvasásra. Semmi gyors játék, vagy hasonló...

    @BiP
    60Hz?
    Nekem ez érthetetlen. Itt egy panel aminél tuti nincs gond a gyors megjelenítéssel. A 120 (vagy több) Hz-hez csak elektronika meg egy rendes port kell és annyi. Akkor miért 60Hz? Mi az oka? Le akarták szorítani az árát? :D Tényleg nem értem.

    @Locutus
    Amit írsz az nem törődés hanem önsz*patás. El nem rejteném a taskbart, hogy utána ott kelljen mozgatnom a kurzort, csak, hogy lássam mi van épp elindítva. Ugyanígy ki nem állhatom a taskbar grouping-ot. Ezek mind a hatékonyság és az ergonómia ellen vannak.
    Ugyanezek nyilván az eltűnő menük,fejlécek, gombsorok is.

    Ahogy a változó háttér is lehet. Nyilván ha pont az adott desktophoz van kiválasztva akkor jó lehet, de ha épp ott "színes", ahol ikon is lehet akkor...
    Vagy ikon se legyen a desktopon? Esetleg direkt randomra átrendezve minden nap a nem statikus tartalom miatt?
    Böngészőben, Office-ban kéne még hasonló, hogy a gombokat random szétrakja minden nap máshova. :D :D

Új hozzászólás Aktív témák