Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akaaka

    tag

    Sziasztok!
    Egy kis tapasztalat megosztás:
    Bevallom őszintén M9 SE telefont néztem ki magamnak és vettem is meg. Csábító volt a kompakt mérete, de az 5. nap után visszaküldtem az eladónak. Az akkuja nálam épp hogy kibírta az egy napot, úgy hogy éjszaka mindig kikapcsolom a telót. Természetesen minden akku spórolós módszer bevetésre került rajta.

    Így nézelődve a Mi palettáján belebotlottam a Lite-be és most már kerek egy hete használom. Az elsődleges szempont az akkuja nálam két napig bírja a második nap végén 25-30% körül van, ez nekem így rendben van!

    Szoftveresen nem tapasztaltam sebességbeli különbséget az SE-hez képest, fényképek minőségében sem.
    Xiaomi amazfit bip órához csatlakozott, és rendben jönnek az értesítések az órára, az előző Lenovo Zuk Z2- es telómon ez akadozva működött.

    Amit megemlítenék negatívumként!
    - A telefon front oldalán nincs értesítő led, ez nagy szívfájdalmam, de vannak erre a célra fejlesztett appok amik ezt próbálják helyettesíteni pl: NotifyBuddy – Amoled (még nem próbáltam, hogy milyen)
    - a másik észrevételem, az első reggeli bekapcsolás követően sem az arcfelismerésre sem az újlenyomatra nem tudom kinyitni a telefont, egyedül a feloldó mintával működik. Nap közben ezekkel már nincs probléma!!
    igazából egyenlőre ennyi! :)

Új hozzászólás Aktív témák