Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 426os

    őstag

    Végigfutottam az említett blogbejegyzést, egyértelmű user error. 99,9%-ban az.
    20 éve van már saját számítógépem, igaz kb 2007-től volt csak szélessávú internet hozzáférésem, azóta szörfölök rendszeresen a neten és töltök le mindenfélét (régen játékokat, programokat is - de ez már elévült).
    Soha, ismétlem soha nem volt még vírusos egyik számítógépem sem, pedig 98%-ban Windows-t használtam végig. Persze mindig volt fent valami plusz védelem (kb ebben a sorrendben: Avast, Bitdefender, illetve jó pár éve már Eset Smart Security). Viszont úgy gondolom, hogy nem a kiegészítő program védett meg eddig, hanem a józan ész, mivel nem kattintok olyan linkekre, amik gyanúsak, fertőzött oldalakra visznek. Ezzel ellentétben szülők, ismerősök gépén (hasonló szoftveres setup-al) sokszor találkoztam mindenféle kártékony programmal. User error, mindig az. Nem véletlen, hogy nagyobb cégeknél a végtelenségig le vannak korlátozva a felhasználói jogok, látogatható oldalak a userek gépein.

    Az újabb építkezős blogot pedig kíváncsian várom! Az előzőeket is szerettem olvasni. Remélem nem ez lesz a vége: :W
    :))

    .

Új hozzászólás Aktív témák