Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    Nekem van egy olyan gyanúm, hogy azok a gyártók, akik még gyártanak tabletet, már csak kötelességtudatból, vagy hagyománytiszteletből adnak ki 1-1 új darabot.
    Amiben semmi innováció nincsen, csak, mivel az előző processzor generációt már nem lehet kapni, a 2-3 évvel ezelőtti keretbe (ami akkor is a 2-3 évvel azelőtti volt), beletesznek valami SOC-t, és kész.
    Nekem volt Lenovo Yoga Tab 2-esem, amiben Intel Atom CPU volt, de a körítés kb ugyanez volt, 10.1", FullHD, hengeres alsó kialakítás.
    Google már fel is hagyott a tablet gyártással, a Samsung, Huawei sem erőlteti meg magát, és igazából tényleg nincs is mire, mert, ahogy a cikk is írja, a tablet tényleg egy rétegtermék lett.
    Ellenben én szívesen használom, nincs itthon laptop, ellenben van tablet (volt 2 kínai, aztán évekig Yoga Tab2, most pedig Samu T590). Fórumot olvasgatni pont jó, többet igazából nem is várok tőle.
    Erre a felhasználásra tényleg nem érdemes nagyon erőltetniük magukat a gyártóknak, ha valakinek komolyabb dologra kell, akkor laptopot vesz, amit tényleg tud értelmesebb dolgokra is használni.
    pl. ott volt régesrégen, a Win8 megjelenésekor az Asus Transformer, Atom CPU-s érintőkijelzős laptop. Húgom imádta, csak már nagyon eljárt felette az idő, de azt pl. nem tudod Androidos tabletre cserélni, mert az asztali gép helyett is volt használva.

Új hozzászólás Aktív témák