Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoleeWolf

    aktív tag

    válasz Blizzardking #8494 üzenetére

    Igazad volt a TWRP-vel kapcsolatban :R , felraktam a legújabbat, és az avval készített mentést minden probléma nélkül vissza rakja a 6-os droidnál is. Én ott hibáztam múltkor, hogy a régebbi TWRP-vel készült mentést akartam az újabbal visszarakni, és az hibát hozott.

    Viszont "unalomból" :D felraktam a most felkerült RR-N-v5.8.2-20170317-es romot.
    Működik, és még tetszik is, végül is nem sok különbség van a régebbi 5.7-hez képest, a beállítások még bővebbek.
    Rövid ismeretség alapján amit észrevettem, hogy talán mintha egyes progikat kicsit lassabban nyitná meg, de ha az előzmények beállításánál a számomra fontos applikációkat beállítom rejtett alkalmazásnak, akkor azok nem kerülnek törlésre a memóriából, és villám gyorsan nyílnak meg.
    A Bluetooth fülesemnek a akku szintjét kijelzi az ikon mellett( ezt az előző rom is megcsinálta), viszont ha kikapcsolom, vagy újra indítom a telót akkor ez az akku csík eltűnik, pedig az állapotsor rendszerikonok beállításainál bekapcsolva marad a funkció. :(( Sajnos ezt csak a beállítás ki, és ismételt bekapcsolásával tudtam visszahozni... Még jó hogy nem szoktam sűrűn kikapcsolni a telót...
    Viszont a fétisem a hardveres gombok világításának ideje itt beállítható 35 másodpercre :DD

    Még tesztelgetem, próbálgatom, aztán meglátom, hogy marad-e a "Nugát-álom" :)
    Esetleg neked van ötleted, tipped mit érdemes, vagy nem érdemes beállítani, megcsinálni rajta?

Új hozzászólás Aktív témák