Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsoooooo

    tag

    válasz Blizzardking #7996 üzenetére

    Hali!

    Igen root megvan egyből be is kapcsoltam. Taskert, eRobotot ismerem már régről, kösz az ötletet.
    Egy nap után, azt kell modnjam tökéletes váasztás a CM13. Ez a 9-20 mA fogyasztás alvó állapotban csúcs, Kitkattel ez bőven felette volt, emlékeim szerint olyan 50-80 mA. Dupla koppos ébresztés, HOME gomb nyomvatartással altatás (ezt állítottam be), meg sorolhatnám, profilok, fejlesztői lehetőségek, a rádiója is állat, tehát még a számcímeket is írja amit éppen a class fm ad, kb mint tv nél az EPG.Vagy valami hasonló.

    Szerelem ez első látásra, na.

    Egykét dolgot leírok ha megengeditek :) Hátha más is hasonló körülmények között lesz.
    Gyári kitkatről raktam a CM13-at, simán felment.
    1., Bootlodaer nyitás leírásod alapján , thx.
    2., TWRP felrakás fastboot-tal történt. (Ez a TWRP besz@rás miket tud, funkció, ui, kezelhetőség)
    3., Minden további a leírásod alapján.

    Ami gebasz volt, de megoldottam, a gapps contact sync force close-olt, meg se jelent a fiókok->Google->[énegooglemailcímem] -nél a Címtár szinkronizáció sor/menüpont. 6.01-es opengapps pico. Pedig vipeoltam a gapps felrakás utan , ahogy illik. Többféle próbálkozás (alalmazásadatok törlése, cache törlése, frissítés 7.0 open gappsra, stb.) után a /system/app/GoogleContactsSyncAdapter könyvtárból töröltem az ott levő apk-t, és helyére a ezt az apk-t tettem. Restart és kész, megjelent a fiókomnál a Címtár szinkronizálás.

    Gyári kamera alkalmazást használod? Hogy a bánatba lehet levenni a hangot exponáláskor ?

    Kösz mégegyszer mindent, főleg a bátorítást! :)

    Üdv,

    [ Szerkesztve ]

    Zsozso

Új hozzászólás Aktív témák