Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt971

    csendes tag

    Sziasztok. Még mindig a K920 romfelrakással küzdök. Vagyis közben vissza küldtem Kinába vagyis akartam de a német vámosok szerint veszélyes szállitmányrol van szo és nem lehet EMS es küldeni. Két hét után ezzel a szöveggel dobták vissza. A kinaiak meg csak igy fogadják el a küldést hogy ne kelljen nekik ujbol vámot fizetni. Hát ez őrület.
    Bocsi hogy iteket zaklatlak de nagyon nem szeretném elbukni a telomat. Igyhát ujbol bemásolnám bánatomat és előre is köszönöm a segitségeket. Üdv Zsolt

    kérdéssel kéréssel fordulok hozzátok.
    Vettem egy LenovoK920 at a minideal tol. Nagyon megörültem neki mindaddig mig rá nem jöttem hogy nem lehet a Kinai idözonát lecserélni és rengeteg kinai és angol szöveg maradt az átállitás után. èn kis naiv gondoltam ha már ajálja csinálok egy frissitést, Hát minden helyre is jött kivéve a nyelv csak angol és kinai meg google sem müködött.
    Második ballépés: èn okos gondoltam mielött vissza küldöm mergprobálok romot rárakni.
    Hát nem kellett volna :-(
    TWRP vel akartam felrakni a hozzá kapott romot. Jonak is tünt.......
    de ujrainditáskor megállt a"4G" kezdö képernyön
    azota semmi a Recovery menüjébe bele tudok menni de mivel lepucolt magárol mindent nem tudok sokmindent csinálni vele.
    Ha USB re rárakom érzékeli hogy van két meghajto ki is irja és a gyári kinai nyelvü progia is felugrik és mutatja a pc monitorján a töltés állapotát is de ennyi
    a Windws eszköztelepitö is felismeri de aztán hibát is ki hogy nincs illesztve.
    Mellékeltem két képet is az usb statuszrol meg a Quallcomm progival is hibát ir
    .

    hát ennyi
    Bocs a regényért de gondoltam leirom részletesen.

    Minden féle segitséget megköszönném

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák