Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz csendru #5812 üzenetére

    Remélem még nem gyalultad le a telefont. Ha factory menüben indítod el, él az ADB kapcsolat. Most próbáltam ki. Tehát a következőt kell csinálni, hogy lementsd a személyes adataidat a telóról (merthogy a factory reset kurvára mindent legyalul):

    Ellátogatsz ide, ahol mindent összeszedtem.

    - Töltsd le a fenti link ADB mappájából az adbplugin.zip-et.
    - Kelleni fog egy ADB driver pl innen
    - Tedd fel az ADB drivert
    - Tegyél fel egy Total Commandert a PC-re, és letöltött adbplugin.zip-re klikkelj rá a Total commanderből
    Érzékelni fogja hogy ez egy neki készült plugin, és felteszi a szükséges cuccokat maga alá.
    Ha jól csináltad, a Total commanderben a hálózatok gombot megnyomva ott lesz a tetején egy kis zöld robot, ADB névvel.
    - Kapcsold ki a telót amíg nem rezeg egyet.
    - Tartsd nyomva a hangerő le + power gombokat (ez a factory menü amire az elején utaltam) egész addig, amig be nem jön egy kis egyszerű szöveges menü, ekkor elengedheted.
    - Kösd össze a telefont a PC-vel
    - A Total commanderben a hálózatok alatt kattints kettőt a zöld robotra. Ha minden oké, meg kell jelennie fölül egy kérdőjeles zöld robotnak, az a telefonod. Arra klikkelj kettőt, és be kell jönnie a telefon mappaszerkezetének.
    - Navigálj oda, hogy "storage/emulated/legacy", és violá, ez az általad eddig használt tárhely, ott kell lennie minden cuccodnak. Total commanderben úgy másolgathatsz róla, ahogy akarsz.

    * * *

    Kiszedtem.

    [ Módosította: CoolMan ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák