Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ombre85

    tag

    válasz Dinger0 #569 üzenetére

    2,5 napot simán, ha nem piszkálom, akkor 3-at is. Egy napon belül még sosem töltöttem 2x. :)

    A security:
    - A víruskereső lejárt, fizetni kellene a friss adatbázisért, így ezt nem használom.
    - Az adathasználatot minden alkalmazásnál korlátoztam egyénileg. Nem árt erre néha ránézni, mert pl. a google fordító telepítése után negyed órát azzal szenvedtem, hogy rájöjjek, miért nem működik, miközben csak a security alapértelmezésben tiltotta az adathasználatát :) Persze az értesítéseket is kikapcsoltam erre vonatkozóan.
    Az adatkeret figyelést használnám, de sajnos a fordulónapom 13-án van és nem találtam meg, hol lehetne átállítani...
    - Az adatvédelmi őrt szintén testreszabtam. Használok AirDroidot és kezdetben itt próbáltam meg blokkolni azokra az időkre, amikor épp nem kell, hogy sutyiban ne kommunikáljon a háttérben, de teljesen kifagyasztotta a telefont, újra is kellett indítani. Jobb megoldás erre, ha akkukezelőben jegelve van az alkalmazás és csak akkor olvasztom ki, amikor használni akarom, itt pedig mindig engedélyezem.
    - Gyorsítást nem használom, elállít mindent.
    - Szülői felügyeletet, privát teret, lopásvédelmet sem.

Új hozzászólás Aktív témák