Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ombre85

    tag

    válasz lazlogogola #522 üzenetére

    Én meg téged irigyellek, mert elég hamar elmúlik az a kezdeti izgalom, amit a megvásárlása okoz :))

    Ebay-ről rendeltem hozzá egy ráhajtható előlapos tokot, amiben van egy fémlap. Ez ad neki egy kis súlyt (nem mágnessel, hanem a saját súlyával záródik), valamint védi a kijelzőt. Nem csalódtam benne, nagyon jó kis tok, a kivágások precízek, jól illeszkedik és stabilan fogja a telefont. Impozáns, karcsú. Hordtam rajta egy darabig, de aztán rájöttem, hogy azért vettem ilyen szép telefont, hogy nézegessem és mások is lássák, így leszedtem róla. Egészen tegnapig nem is raktam bele vissza, amikor is a kabátzsebem mellé sikerült raknom a telefont és egy métert zuhant járólapra… :W Talán akkor álltam legközelebb a szívrohamhoz életemben, de olcsón megúsztam az esetet. A sarkára esett ugyan, de egy apró nyomódáson kívül az alu hátlapon semmi sem látszik rajta. :U Na ahogy hazaértem, rátettem a tokot és le sem veszem egy darabig…
    Viszont töréstesztnek kiváló volt, rendkívül masszív telefon annak ellenére, hogy elég csúnya hangon ért földet…
    Este, ha nem feledem, teszek fel képet a tokról és a sérülésről is, de most saját magával sajnos nem tudom lefényképezni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák