Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cocane

    csendes tag

    válasz kmóricka #4363 üzenetére

    Mindenkinek köszönöm a hozzászólását! Lehet, hogy én vagyok a balf@sz és a telefon alapból is merül 2-3 %-ot óránként, csak én eszméltem rá erre ilyen későn (2 hónapja vagyok tulaj). Ez esetben elnézést kérek a pánikkeltésért, ami nem volt szándékos! Bár Dime26 kolléga készülékének teljesítménye egészen elgondolkodtató : 5 óra 4 perc használat és 2 nap 3 óra 5 perc készenléti idő. Ha jól számolok az én telóm 2 nap alatt csontra lemerül úgy, ha hozzá sem nyúlok! Nyilvánvaló, hogy a készülék működtetésének módja meghatározza az akkumulátor merülésének mértékét. Aki egész nap rengeteget használja és egy nap alatt eleve lemeríti a telefont, annak biztosan nem tűnik fel az üresjárati akkuszint csökkenés. Viszont én rendkívül keveset telefonálok és csak akkor kapcsolom be a netet, ha éppen használom is (mindig mobilnettel, WIFI-n nem), az akkumulátorkímélő mód pedig általában be van kapcsolva, GPS, Bluetooth pedig sosem. Van úgy, hogy egész nap hozzá sem nyúlok a telóhoz (ami halálos vétek ugyan, de sajnos munkával keresem a betevőt, amiben a készüléknek semmiféle szerepe nincs), csak este veszem elő. Egyelőre még keresgélek a beállítások között, hátha valami fut a háttérben, amire nekem nincs szükségem. Érdekelne pl., hogy a Beállítások->Továbbiak… ->Cellán belüli adások ->SUB1/SUB2 mi a búbánat lehet. Olvasok ott érdekes dolgokat, mindenféle vészjelzésekről. Ott nekem mindenféle be van pipálva. Persze lehet, hogy ennek nincs semmiféle szerepe a felvetésem szempontjából … Kellemes napot kívánok mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák