Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcadio

    csendes tag

    Most jutottam el oda, hogy írjak.
    Egy Lumia 1520 törés után vágtam bele ebbe készülékbe.
    A telefon jó is, meg rossz is. Élményfaktora közelít a nullához.

    A telefont telefonálásra, emailezésre, netezésre, munkára használom. Ennek megfelelően gyakorlatilag 0 a GPS, kevés a wifi, de sok a telefonálás, levelezés és rdp szerű kapcsolat.

    Ami jó, tetszik:
    - Akku üzemidő (3,5 nap).
    - Kijelző
    - Fényképező extrém körülmények között is helyt áll
    - Full magyar billentyűzet (AnySoftKeyboard)
    - Gyári füles
    - 2 SIM

    Ami nem tetszik:
    - Zörögnek a gombjai (olcsó bazári feelingje van)
    - A hangminősége változó, de nagyon gyenge is tud lenni, és még nem jöttem, rá, hogy mi okozza (vállal fülhöz szorítva nem hallanak)
    - Külső zajcsillapítása gyenge
    - A kijelző érzékenysége gyenge (gyári fólia van rajta). Néha csak második, harmadik próbálkozásra tudom beírni a képernyőzár kódját
    - Irodai munkára alkalmatlan, erről hosszan lehetne írni... (nem hardware miatt)
    - Folyamatosan elfelejti a beállításokat (a navigációs gombok rezegtetése például)
    - Gyakorlatilag az összes használt alkalmazás újraindul naponta valamilyen hiba miatt
    - Néhány hibát csak a teljes telefon restart old meg
    - +36-ra a tárcsázó alkalmazás összeomlik :W

    Arra jutottam, hogy az a mondásom, hogy bármilyen operációs rendszert meg tudok szokni, nem igaz!
    Valószínűleg a hozzá nem értésem, és a lustaságom miatt sírom vissza az N9-esemet, de ha őszinte akarok lenni, néha elgondolkodom azon, hogy hogyan lehetne WP-t húzni a telóra, és átmenteni a kamerasoftware-t.

    << Arcadio >>

Új hozzászólás Aktív témák