Hirdetés

  • Tovább csiszolja a Nothing a Phone (2a) kameráját

    ma Megérkezett a Nothing OS 2.5.5-ös frissítés, amiben az áprilisi biztonsági csomag mellett a kamera fotós képességeit fejlesztik tovább.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Harold Halibut teszt

    gp Tíz éven át készült bábfilm elevenedik meg a képernyőkön – egy bábfilm, egy leegyszerűsített kalandjáték, és mindenek felett egy mese a boldogság kereséséről.

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnd

    senior tag

    válasz Luissimo #3490 üzenetére

    Most elvesztettem a fonalat, kicsit több infót kérek.

    Összefoglalom mégegyszer mert lehet, hogy félreérthető voltam.
    A plusz gomb kezelést ellenállások bekapcsolásával oldják meg, a mikrofonnal párhuzamosan. Ott egy osztót alkotnak a telefon belső felhúzó ellenállásával, amit egy komparátor/AD átalakító illeszt a proci felé.
    Régebben amikor sokkal több volt a több gombos füles, akkor sem működött a szifon füles nyomógombjai, mivel nem a "pár száz R-pár K" tartományban dolgozot, hanem ha jól emléxem az egyik gombja 100K volt, na az jó eséllyel tartományon kívüli minden droidos gépnél.
    Galaxy S4:

    Na rámértem a szifon csatijaira.
    Ebben valami elektronika lehet, hasonlóan mint a nokijában.
    Nem tudok sima ellenállás mérővel kimérni semmit sem. Csak a felvevő gomb ami rövidzárat okoz.

Új hozzászólás Aktív témák