Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BakyG

    csendes tag

    Egy-két tapasztalat a szerviz után. A térerő gondok valamennyit javultak, de ez inkább a legutóbbi firmware frissítésnek köszönhető. Amit láttam egy network signal info nevű alkalmazással, hogy a térerő állandóan ingadozik (dB) /váltogatott a sávszélességek között, ami az energia gazdálkodásnak is lehet a következménye/, feleségem htc one x-ben ugyanaz a telenor kártya fixen stabilan tartotta a térerőt. Szerintem még mindig a telenor lefedettséggel is lehet gond, amin a fém hátlap nem sokat javít (blokkolja a térerőt). Ettől függetlenül nagyon jó telefon és szerencsére hamarosan a telenort is elhagyom.

    Másik probléma az automatikus újraindulás volt, de az már a szerviz előtt is megszűnt az új firmware-nek köszönhetően. Mostanában semmi gondom nincs a telefonnal, kiválóan működik, gyönyörű a kijelzője, a méretei éppen elfogadhatóak, soha nem akadt még meg és két napot fixen kibír az akkuja még játékkal is.

    Alig várom a Lolipop frissítést, ami szerintem végleg megoldhatja ezeket az apró gondokat. Én még nem bántam meg hogy megvettem, nálam a dual sim volt a legfontosabb, a gyors internet (4G), és a komoly hardver. És még a szerviz is korrekt és gyors (főként ennek a tesztelésére adtam le szervizbe).

    Ja és még egy nagyon fontos dolog. Az ütéseket is jól bírja. Már kétszer leejtettem egyszer a sarkára, egyszer a kijelzőre, de semmi baja nem lett egy két esztétikai sérülésen kívül, de azok se annyira feltűnőek.

Új hozzászólás Aktív témák