Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xyvz2

    tag

    válasz csubííí #3043 üzenetére

    Szia. A wifi és 1L talán a térerő dobálás nálam is megvan. Konkrétan: itt ülök a router mellett 20 cm-re(asus AC-s 2.4 & 5 Ghz) és alig jönnek a bájtok a wifin, szórakoznom kell hogy az 5ghz vagy a 2.4 ghz re kapcsolódjak, hol az egyik megy, hol a másik, teljesen random módban, .... A másik ha nem töltök le a play áruházból (csak akkor használom a wifit) ugyanúgy ülve az asztalnál böngésznék 4G vel, kézbe fogom a telóm és lesz 3G-m, leteszem az asztalra lesz 2Gm, vagy még az sem, járkálok vele a nappaliban 2 kör visszajön a 4G stabilan ott ahol azelőtt nem volt még 2G sem és tartja (amúgy nállnuk szuper a 4G szolgáltatás, max lefedettség), még ezt támasztja alá hogy járjuk az országot pecázni, és pl ahol már többször ültem unalmamban netzek :W 4 G vel 5 perc múlva szól a haverom walkie-talkien hogy nem ér el telón, nézem és 0 térerő nem net nincs hanem semmi 5 üres csík, újraindítom és minden a régi max térerő + 4G........hát én ezeket a hibákat találtam a gépezetnél,különösebben nem zavar 1ik sem, így élünk mi ill ami viszont már 1 kicsit ba*****tat hogy panaszkodnak hogy doboz hangom van a 2.sim nél(voda) alig érteni...ennyi, remélem tudtam segíteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák