Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz Luissimo #1130 üzenetére

    Elérhető legfrissebb nyalóka, 5.0.2-es.

    Raktam fel ide pár screenshot-ot plusz egy rövidke 4K videót is aki kíváncsi (a videót le kell tölteni a felső sávról a lenyíló menöből, mert a Google+ nézegetője leskálázza max 1080p-be, H.264-ben vesz fel 4K-ban és nem HEVC-ben, ~41Mbit-es videó sávszéllel ha nem téved az MPC-HC, fél perc 180MB): [link]

    Egyébként ha már így kiálltam az erkélyre videózni. Amin tökre meglepődtem hogy látjátok a videón az udvar végében az autómat. A lakásban mögöttem a konyhában van egy Logitech BT modul rákötve egy mikrohifire, amihez már hozzápárosítottam a telefont, így lehet zenéthallgatni madzag nélkül. Ez a modul nonstop megy hálózati áramról mert elhanyagolható a fogyasztása. Az udvar túlsó feléből a kocsiban mikor megjöttem a váltó előtti boxon ülve a mobil úgy gondolta hogy ő az autós fejegység helyett inkább átvállt arra és oda szórja a zenét. :Y
    Egyszóval bitang erős WiFi és Bluetooth antenna van benne.

    Egyébként a 4G váltogatásnak csakugyan az irodában nagyon gyenge Telenor térerő az oka. Ebédeltem délben más helyen és végig stabil 4G jel volt. 48 / 8 Mbps-et le/fel töltést produkált a Speedtest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák