Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz tibaimp #12 üzenetére

    Passzív - gyak egysimes, amibe két kártya megy, és lehet köztük váltani. Egyszerre értelemszerűen csak egy lehet a hálózaton
    Stanby/Dual standby - mindkét sim fenn van a hálózaton, de amikor az egyikre hívás érkezik, akkor csak azt lehet használni. A hívás ideje alatt a másik kártya nem elérhető.
    Aktív - mindkét sim fenn van a hálózaton, minden esetben mindkettő elérhető.

    Gyak passzív kétkártyás telefon ma már nem létezik, régi nokia telefonoknál volt ilyen opció akár kapcsolós hátlap formájában.
    A kétkártyás telefonok laza 90%-a dual standby, mint a cikkben szereplő készülék.
    Nagyon kevés Aktív kétkártyás telefon van, a csúcskategóriában pláne, ha jól tudom, most csak a két új csúcs lumia ilyen (950, 950xl), de ebben nem vagyok biztos.

    Forrás: Wikipedia, meg a saját buksim. Ami esetleg hibás adat, az 99%, hogy az utóbbiból származik. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák