Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mutyuru

    aktív tag

    Huh olvasva a sok negativ kommentet engem itt meg fognak kovezni.

    Szerintem baromi jo cucc, bar meg gyerekcipoben jar, de siman el tudom kepzelni, hogy 1-2 even belul kikerul egy olyan verzio, ami helyettesiti a laptopot, monitort, PCt es a TV-t otthon.
    Jelenlegi arazassal erossen vallalati premium szegmens celoztak meg - ami X1 nevvel jelzett laposok eseten nem is ujdonsag. Hogy a billentyuzet es a cerka kulon megvasarolhato azon nem csodalkozom, ugyanezt csinalja Apple es a Samsung, szoval volt honnan koppintani.
    Ami okorseg, h a billentyuzetbe tettek egy mikro USB tolto opiot - ezt mar siman el lehetne engedni. Gyartok maradhatnanak vegre csak az usb-C mellett.
    Kavakrol pedig annyi - ez meg mindig nem tabla gep! Visszajelzeseket olvasva ezen a lenovo tuti valtoztatni fog a kovetkezo generacional.
    Nalunk sok ceges emberke ilyen felszerelessel rohangal: laptop, tablet es mobil + tolto mindegyikhez. Egy ilyen cucc kivaltja a laptopot es a tabletet. Szerintem van letjogosultsaga, en is varok vegre egy ilyenre, ami koforrott
    Nalam a Home office nagyreszt a Samsung telorol megy - S10+ DEX, kulso monitor, wifi billentyuzet es eger. Keves a hely! Es van ahol meg kevesebb - pl Japanba 3-4tagu csaladok ketszobas lakasban, apa es anya HO-ban csucsul. Az ilyen es hasonlo termekek ezt a csoportot celozzak meg.
    Hajra Lenovo! Az irany jo, csak csiszoljatok meg rajta egy kicsit! :K

Új hozzászólás Aktív témák