Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Agro #28 üzenetére

    Nem vagyok Apple user, így nem is lehetek képben, de szinte tényleg nincs olyan terület, ami nincs lefedve iOS-en alkalmazással. Pl remote desktop, nem is beszélve a mérnöki, orvosi, zenei alkalmazásokról, egyéb professzionális dolgokról. Egyáltalán nem igaz, hogy csak fingós appokat tudsz futtatni rajta (sajnos sokkal inkább igaz ez a droidos tabletekre), az OS korlátainak nagy része meg orvosolható alkalmazásokkal. De ha minden kötél szakad, akkor meg ott a JB, amivel kb mindent feloldhatsz, így szinte nem lesz semmilyen korlát se.
    A UI nem tetszik? Jó, ízlések és pofonok (szerintem szép az iOS), de marhára nem a menü scrollozgatása a lényeg egy ilyen eszközön, hanem az, hogy minél gyorsabban elérd és futtasd a kívánt programot, ebben pedig jó az iOS és a droid is. A klasszikus PC felület viszont nem (még mindig az érintéses vezérlést mondom), ott tényleg körülményes az egész, nem erre tervezték.
    A dokkolgatás meg Jó móka, nekem is tetszene, de még így is gyerekcipőben jár. Drága és körülményes az is. Amennyiből veszel egy ilyen tabot mindenféle dokkolós kiegészítővel, annyiból kapsz egy iPadet, meg egy alap PC-t is, a felhős szolgáltatásokkal meg kvázi ugyanott vagy, csak így van két céleszközöd, ami jelenleg jobban megfelel az adott kategóriával szembeni elvárásoknak. Amint megszületik az tablet, ami teljesen ki tud váltani egy PC-t, más lesz az én véleményem is, de egyelőre ez még messze van...

    (#30) malnabokor
    Még mindig az árral van a gond. Lesz ez is vagy 1000 USD, ha nem több, annyiért meg egyszerűen nem éri meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák