Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    Egy dolgot nem értek. Én 2 napja használok egy Lenovo P10 LTE tabletet. 90-ért vettem emagnál. Kaptam egy 7 mm! vastag 10.1 colos, 440 grammos! 7000 MAh-s! akksival ellátott, karcálló (full elöl-hátul) üveges, közte fémmel borított, 4! hangszóróval ellátott, ujjlenyomatolvasós, arcfelismerős, 64Gb tárhellyel és 4 Gb rammal ellátott, full hd-s tabletet Android 9-el. A kamera is jobb, mint az M sorozatnál. 5 MP elöl, 8 MP hátul, led villanóval (de ki az a hülye, aki tablettel fényképezik, vagy videózik). A hardvere (Snapi 450, Adreno 506) ugyanez, de én most, hogy belaktam, meg vagyok elégedve vele. Gyors kis gép. AC-s wifin tud 250/200-at gigás neten, bőven elég. Lte-n meg itt 130/15-öt Telekommal. De ugye ez helyfüggő.
    Kérdem én, miért nem ezt tesztelték???????
    Meg amúgy mit kellett volna vennem? 200-ért Samut vagy Apple-t? Eszem ágában sem volt annyit kiadni tabletre. Külföldről rángassak valami noname márkát haza? Először is kitudja egyáltalán megjön e. Aztán ha baj van vele, mit csináljak? Lehúzhatom a wc-n. És volt már dolgom noname tablettel, hát az ellenségemnek sem kívánom.
    Egy szóval, miről is beszélünk?

Új hozzászólás Aktív témák