Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz total90 #46 üzenetére

    "Nekem teljesen normalis, sot inkabb kis tenyerem van, meg is az S8+ mint ha nekem lett volna teremtve."

    Oké... kinek mi a kényelmes, ha neked kényelmes az, hogy fogást kell váltanod hozzá akkor rendben van. Mert mint mondtam nem tudod egyszerre megnyomni a szenzort a mutatóujjaddal és a kijelző alját a hüvelykujjaddal. Nem véletlen tették az S8akat leszámítva minden egyes hátlapi megoldásu telefonnál a kamera alá középre... De én aztán nem szólok bele... Hadd vonjam vissza amit mondtam: elhiszem, hogy neked kényelmes, DE nekem ugyanez nem lenne kényelmes, és nem látom be, hogy bárkinek miért lenne jobb, mint egy rendes hátlapi. És ha már itt tartunk szerintem többen hiszik azt, hogy a föld lapos, mint, hogy az S8ak szenzora jó helyen van. Soha egy olyan review-t nem láttam, amiben tetszett valakinek ez a kialakítás.

    "Amit arrol irsz, hogy az asztalon nem tudod feloldani... arra ott van az arc vagy irisz felismeres, szintugy autoban is hasznalhato."

    Ha már hajolgatnom kéne a telefon fölé, annyi erővel már fel is vehetném onnan... szóval nem megoldás.

    A kijelzőbe integrált olvasót meg már kivitelezték, készült is működő prototípus. Most meg nem tudom mondani, hogy melyik gyártótól, de volt is róla itt hír. Azthiszem qualcomm technológia volt benne, amit szabadalmaztattak is. Tehát egészen biztos lehetsz benne, hogy rövid időn belül(max 1 év) meg fognak jelenni ilyennel felszerelt termékek. Leginkább azért mert igény van rá.

Új hozzászólás Aktív témák