Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • watchfun

    tag

    válasz watchfun #48 üzenetére

    Update, néhány nap használat után.

    Van értesítési LED, de nekem kizárólag a töltést jelzi és csak kikapcsolt állapotban, pirossal. Akkor is pirosan jelez, ha a telefon mér feltöltött. Bekapcsolva meg sehogy. Nem tudom másnak hogy működik, lévén hogy nincs glance ez elég hasznos lenne.
    A telefont dobozból kivéve beüzemeltem, majd elkezdtem használni. Majd visszaraktam a kártyámat a korábban használt telefonba, mert a Leagoo óránként 2-3 %-ot merült, ha nem nyúltam hozzá. Ha használtam vagy közlekedtem vele és handover-elt, akkor még jobban, első nap elvittem munkába és estig kétszer kellett rátölteni, gyakorlatilag töltőről lehúzva használhatatlan volt, szinte látszott ahogy merült. Ráadás, hogy a fogyasztásfigyelő szoftverek nem férnek hozzá a töltésvezérlőhöz, igy kalkulálni sem tudnak, csak a merülés üteméből, tehát nem jelzik ki a processzorhasználat stb. fogyasztását, esély sincs megfogni, mi zabálja az akkut. Hirtelen ötlettől vezérelve teljes törlést és újratelepitést csináltam, amiről csodák csodája rendbejött, az akkukapacitás csökkenése visszaesett óránként 0.7%-ra. Most majd rakosgatom vissza egyébként a korábban telepitett dolgokat, bár nem volt sok minden: viber, transparent weather, moonphase, pasziánsz, kb. ennyi és figyelem, melyiktől ugrik meg a fogyasztás drámaian.
    Azért megjegyzem, hogy jelentősrészt a kíváncsiság motivált amikor berendeltem ezt a jószágot, tehát nem mérgesit, ha nem vagy nem úgy működik ahogy kellene, felfogom tapasztalatszerzésnek.

Új hozzászólás Aktív témák