Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #20 üzenetére

    2023 február

    Vettem:
    - Nintendo Switch
    - PS VR2
    - Dysmantle: Underworld DLC (iOS)
    - Ring Fit Adventures (Switch)
    - Mario Kart 8 Delux (Switch)
    - Just Dance 2023 (Switch)
    - Farming Simulator 2020 (iOS)
    - Spider-Man (PS5)
    - Angry Birds Classic (iOS)
    - Pavlov (PS VR2)
    - Horizon: Call of the Mountain (PS VR2)

    Végigjátszottam:

    Jelenleg ezzel játszom:
    - Ring Fit Adventures (Switch)
    - Mario Kart 8 Delux (Switch)
    - Miles Morales (PS5)
    - Pavlov (PS5)

    Hát ez egy... khm... költekezős hónap volt.

    A hónap egy Switch beszerzésével kezdődött, ami nem volt előre tervezve, bár már beszéltünk róla egy ideje. Főleg a Mario Kart miatt vágytunk vissza, de végül a Ring Fites videók győztek meg arról, hogy essünk neki. A feleségem nagyon szenved a home office-ban, így az ugrálással valamennyire le tudja vezetni a munkahelyi stresszt. Ráadásul az Amazonon akciós volt a Just Dance bundle, így fél áron lett meg az a játék is.

    Telefonra megvettem a Dysmantle DLC-jét, amit egy bug miatt abba is kellett, hogy hagyjak. A készítők azt ígérték, hogy dolgoznak a probléma megoldásán és a következő patchben kijavítják, így addig félre lett rakva a játék.
    Emellé vettem még egy Angry Birds Classicot, amit már tavaly beszereztem Androidra, viszont mivel jött a hír, hogy leszedik az App Store-ból, ezért gyorsan beszereztem, mivel a jövőben a telefonon is végig akarom nyomni.
    A Farming Simulator 2020 beszerzését azzal magyaráztam meg magamnak, hogy az Aranykalászos gazda képzésem miatt akár még szakmai gyakorlatnak is tekinthető. Egyelőre nem kapott el sajnos, pedig már régóta szemeztem vele.

    A VR2-t még tavaly előrendeltem és gondolkodtam is a lemondáson a Beat Saber hiánya miatt, de végül megtartottam. Elképesztően nagy evolúciós ugrás az előző verzió után, nagyon nem bántam meg. Az első dolgom a Pavlov beszerzése volt, ami teljesen lenyűgözött. Elég béna vagyok benne, de jó móka.
    A Horizon a géphez járt, még nem merültem bele, pedig tudom, hogy az lenne a nagy betűs játék.

    Végül a Spider-Man PS5-ös változatát vettem meg. A feleségem a The Last of Us után valami könnyebb cuccra vágyott, és bár ő megelégedett volna a PS4-es változattal, engem zavart az fps. Mivel a Miles Morales benne van az extrában, ezért "csak" az ultimate upgrade-et kellett megvennem, hogy meglegyen az alap játék is. Mondjuk egy fejbe kólintást megérdemelne az az állat, aki kitalálta ezt a rendszert.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák