Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz ldave #46 üzenetére

    Február:

    Sikerült a Dark Souls 3 végére érnem (DLC-k nélkül), kis save game trükközéssel több befejezést is megnéztem. Bloodborne után ezt a második Souls játék, amit befejeztem. Tervben volt az Elden Ring, de végül úgy döntöttem, hogy egyelőre ebből a stílusból most ennyi elég volt, majd valamikor később biztos sorra kerül.
    És ha már akciójáték, akkor elővettem és végig is játszottam a Star Wars: Jedi Fallen Order-t (szintén 2020. júniusi vétel volt, egyszerre vettem a DS3-mal). Ez egy jóval könnyedebb játék volt még nehezebb fokozaton is, de azért pár rész megizzasztott a történet során. A játék több éves kora ellenére eléggé bugos, többször is volt, hogy átestem a pálya túloldalára egy ugrás során, az átvezető jelenetek alatt a hang nem volt tökéletes, szóval tech oldalról nem a legjobban összetett játék, de a Star Wars hangulat egész jó volt.
    Végre megjelent a Witch Queen és így az első hét után azt kell mondjam, hogy a Bungie remek munkát végzett, az új terület fantasztikusan néz ki, de azért már kezd kicsit elavulni ezt a fajta pályakészítés, nagyon statikus és élettelen az egész. A történet végre halad valahova, a sokéves előkészítés, végtelen kérdések sora végre elkezd válaszokkal szolgálni. Jövő héten jön az új raid, kíváncsi vagyok ott miként emelik a tétet.
    Aztán a Jedi után de még a Witch Queen előtt gondoltam kéne valami rövidebb, egyjátékos, történet központú fps, ami végül a Crysis 2 lett. A játék megvolt már régóta PC-n, még a régi asztali gépemen (560 GTX!) játszottam, de most PS5-re vettem meg a Remastered kiadást és majdnem a végére is értem, de közbejött a Destiny :) A Crysis 3 is tervben van, a következő akció során biztos megveszem azt is.
    A Vampire Survivors egy ilyen 2 eurós játék Steamen, egyelőre még early access, lényegében egy 2D-s survivor játék, 30 percig kell túlélni az egyre erősebb támadó szörnyek hordái ellen. Egy karakterrel és fegyverrel kezdünk és menet közben lehet a többit megtalálni, megnyitni. 10-12 óra alatt sikerült minden megcsinálni, ami jelenleg benne van a játékban, szóval várom a frissítéseket. Egyszerű megvalósítása ellenére bőven van benne játékmeneti mélység és eléggé addiktív.
    Végezetül pedig az aktuális Magic kiegészítő, a Kamigawa: Neon Dynasty, ami az egyik legjobb dolog, ami a játékkal történet az utóbbi években, fantasztikus hangulatú lett az egész (tematikus japán cyperbunk), csomó új lehetséges pakli és egyik sem olyan idegesítő, mint ami az elmúlt években ment :)

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák