Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    Először úgy gondoltam, hogy csak januártól nézem, de az fals képet adna, túl jó véleménnyel lennék magamról, ezért neki ültem és végig néztem, hogy mit vettem meg 2017 ősze óta (azóta van Xbox). Azoknál a játékoknál, amiknek "nincs vége" pl. Forza, azt nézem, hogy úgy érzem-e, hogy megérte vagy sem..ha ment legalább 50 órát, akkor megérte :)
    Az előfizetéseknél gondban voltam, mert ott nem mindent tudtam nyomon követni, így azt csak idén januártól számolom, mégpedig úgy, hogy -1 pont minden hónapban alapból az előfizetés, és minden befejezett játék +1 pont, de külön fogom számolni az előfizetéses játékokat a többitől. A dlcket az alapjátékkal együtt számítom, illetve, ami "csomag" (pl.: Trine collection), amit egyben vettem meg, azt egynek is számítom.

    No lássuk az eddigi egyenleget, lebontva, külön fizikaira és digitálisra, illetve Xboxra és Switchre, jövő hónaptól már csak a változásokat vezetem majd, de koncsiktól ellesve azért vezetek majd egy összesített számot is. A cél a backlog csökkentése, és az előfizetés kihasználása :)

    Xbox digitális

    The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition - régen befejeztem, imádtam, 0 pont
    RED DEAD REDEMPTION - a második rész után visszatértem hozzá, hogy befejezzem, most januárban sikerült is, 0 pont (januárhoz +1)
    THE WITCHER 2 - háááát, ez nehéz dió, a 3-at imádtam, ez nem fog meg, de nem adom fel, majd egyszer, addig is -1 pont
    Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious Digital Edition - régen befejeztem, "kiezreztem", 0 pont
    Forza Horizon 3 + 2 dlc - baromi sokat játszottam vele, úgy veszem, hogy befejeztem, 0 pont
    Tomb Raider: Definitive Edition - befejeztem, 0 pont
    Rayman Legends - ezt is csak megvettem, mert jó lesz még valamire...-1 pont
    FABLE 2 - egyszer végigtolom, az első részt imádtam pc-n, és nagyon várom az újat is, de valahogy mindig félbe marad -1 pont
    FABLE 3 - mint a másik...-1 pont
    Sleeping Dogs™ Definitive Edition - közeljövőre beterveztem, hogy végigtolom, addig is -1 pont
    Forza Horizon 2 + dlc - a 3 után megvettem/ajándékba kaptam (én kértem), de nem töltöttem sok időt vele, -1 pont
    Assassin's Creed® IV Black Flag™ - befejeztem, 0 pont
    Middle-earth™: Shadow of Mordor™ - Game of the Year Edition - megvettem, elkezdtem, utálom, soha nem múló -1 pont...
    ASSASSIN'S CREED® III - megvettem, de még fel se telepítettem, vártam volna inkább a remasteredre...-1 pont
    DEUS EX: HUMAN REVOLUTION + dlc elkezdtem, de rájöttem, hogy konzolon az fps nem az én világom, viszont ez az utóbi időben változott, a cyberpunk csúszásával lehet előveszem, addig is -1 pont
    SPEC OPS: THE LINE januárban befejeztem, előtte kb a 80%-nál abbahagytam, 0 pont (januárra +1)
    Assassin's Creed®: Unity - ajándékba kaptam, de én kértem...-1 pont
    Trine: Ultimate Collection - nem lehetett kihagyni, 1800 forint volt, még nem kezdtem neki, de tervben van -1 pont
    RED DEAD REDEMPTION UNDEAD NIGHTMARE PACK - megvettem, azonnal végigtoltam a második rész előtt, 0 pont

    Xbox lemezes

    Call of Duty: Infinite Warfare + Call of Duty: Modern Warfare Remastered - megvettem a kampányok miatt, eladtam, 0 pont
    GTA V - megvettem a kampány miatt, eladtam 0 pont
    Red Dead Redemption 2 - imádtam, de 130 óra elég volt, a sztori 100%, eladtam 0 pont (januárra +1, most fejeztem be/adtam el)
    Cyberpunk 2077 (előrendelve) - előrendelés, de fizettem is bankkártyával, ezért -1

    Switch kártyás (siralmas...)

    Super Mario Odyssey - befejeztem, eladtam, 0 pont
    Mario + Rabbids Kingdom Battle - elkezdtem, de az elején vagyok még, hónapok óta rá se néztem, -1 pont
    New Super Mario Bros. U Deluxe - decemberben megvettem, nem haladok vele, -1 pont
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild + dlc - novemberben megvettem, dlc-vel együtt (az digitális), de még nem kezdtem el, ez a következő "nagy terv", -1 pont
    Fire Emblem: Three Houses - karácsonyra kértem/kaptam, rajta még a fólia -1 pont
    Sid Meier's Civilization VI - karácsonyra kértem/kaptam, rajta még a fólia -1 pont
    Donkey Kong Country: Tropical Freeze - karácsonyra kértem/kaptam, rajta még a fólia -1 pont

    Swicth digitális

    Még nincs, csak az ingyen adott játékok decemberben, azokat nem számolom, illetve a golf story felett remeg mindig a kezem, de ennyi játék mellett ráérek még...

    Ha jól számolom, ez összesítve: -18 (van még min dolgozni, de sajnos vannak címek, amik valószínűleg így is örökké mínuszban lesznek...), illetve januárra, és 2020-ra eddig: +3 (ennek örülök :) )

    Game pass (ultimate):

    januárra -1 pont a havi előfizetés miatt
    Befejezett: My friend Pedro +1 pont
    Untitled Goose Game +1 pont

    Összesítve: +1 pont

    A game pass amúgy baromi jó dolog, a fenti két játékot az életben nem vettem volna meg, de a libás nagyon nagy kedvenc lett, ajánlom mindenkinek, és a Pedro is mókás lövölde :)

    Tervek februárra:
    Metro Exodus game passból, Switchen legalább egy játék folytatása/elkezdése, apróbb játékok kipróbálása a game passban, meg a control, ha bekerül :P

    Bocs a szóf****ért, a következő rövidebb lesz :) Amúgy nagyon jó dolog volt így leírni az egészet, hajlamos vagyok megfeledkezni a korábban vásárolt játékokról, így legalább felelevenítettem, hogy mennyi mindent megvettem (bár az itteni emberkék mellett kispályás vagyok, tudom :DDD ), és hátha újra előveszem a félbehagyott/elfelejtett játékokat is, mielőtt újat veszek...ja és csak azt veszem meg, ami érdekel, és nem azt, ami éppen akciós vagy olcsó...meglátjuk hogy sikerül :)

    [ Szerkesztve ]

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák