Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz ldave #102 üzenetére

    A Warcraft I-et pár éve próbáltam (illetve még a kilencvenes évek közepén, mikor megjelent : ) ), hát, nagyon rosszul öregedett.
    A II viszont szerintem még ma is élvezhető (igaz elég kicsi a képernyőn látható terület), pont annyit fejlődött a játékmechanika az I-hez képest, hogy még most is megállja a helyét (pl. csoportos kijelölés, nem járda mellé kell építkezni, stb). Illetve a grafika szerintem mai szemmel is élvezhető, szemben a Warcraft III-al, amire azért bőven ráfér a remaster.

    Diablo-ból szerintem az első résznek van a legjobb hangulata, így utólag visszagondolva azt élveztem legjobban mind a három közül (igaz, a harmadik résznek a kiegészítőjét még mindig nem játszottam végig).
    A retro.land-en pont most voltak elég kimerítő cikkek a Warcraft és a Diablo keletkezéséről is.

    A napokban leporoltam a Wii U-t, miután ayo egyik postját olvasva eszembe jutott, hogy már lassan 2 éve be sem volt kapcsolva. Egész jól bírta az állást, egyből elindult minden, igaz patchet még mindig nagyon lassan tölt le wifi-n keresztül :). Illetve a másik hibája, amit nem szerettem, az az, hogy ha nem digitális játékot vesz az ember, akkor lemezről semmit nem másol fel, így folyamatosan pörgeti, ezt legalább egy update-tel orvosolhatták volna, hamár az Xbox 360/One és a PS4 is tudja ezt.
    Igaz, arra is rájöttem, hogy alig van rá játékom, mivel a legtöbb exkluzív játékot kiadták már Switchre is, így alig van, amit más platformon nem tudnék játszani, és érdekel is (így gyorsan végignézve a Super Mario 3D World, Pikmin 3, Paper Mario Color Splash maradt csak, illetve pár Wii cím).
    Ennek ellenére az AC III-al kezdtem el rajta játszani :DDD (ha már anno pici pénzért megvettem valami akcióban, akkor legalább kipróbálom), és annak ellenére, hogy nem igazán szeretem az AC játékokat, elég jól el lehet lenni vele (igaz, az ebben a részben feldolgozott történelmi kor hangulatát jól eltalálták, de maga a játék mai szemmel nézve azért elég gagyi pár helyen, vannak fps dropok is nagyobb tömegjeleneteknél, stb)).

Új hozzászólás Aktív témák