Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz joey04 #41 üzenetére

    Nem, persze én se mondom azt, hogy gagyival kell hallgatni és / vagy nincs különbség a kettő között.
    De szerintem a leggagyibb és a legkomolyabb közötti térben is bőven meglehet találni a megfelelőt. Tehát nem kell ebből is egyből a legkomolyabbat vásárolni, mert az már fölösleges. És nyilván a leggagyibbnál azért 1-2 fokkal jobbat.

    Amúgy én az iPhone 2G fülesét valamint az LG p500-ét próbáltam. Őszintén szólva - igaz, hogy a kettő között eltelt pár év - de semmi különbséget nem hallottam... :B Legalábbis olyat biztosan nem ami megmaradna az emlékezetemben. Az iPhone-ossal néztem filmet is ott emlékszem, hogy jó volt a hang. Nem ájultam be tőle de kifejezetten tetszett. Az LG-ével még csak zenét hallgattam próbaképpen az is elmegykategória volt nálam.

    szerk.: szal csak azért furcsállottam ezt az egészet, mert ugye a HTC ezzel a Beats-szel akart nagyot durrantani, hogy majd ők adnak hozzá ilyet meg olyat meg, hogy ez mekkora márka stb.... De szerintem az egész mobilos zenehallgatás fülessel téma nem olyan fontos, hogy bárki is azért vegyen HTC-t mert Beats cuccot adnak hozzá...
    De persze ha olyan gagyi a gyári füles akkor érdemes lecserélni, de nyilván szükségtelen tízezer forint fölé menni (én még annyit se adnék érte).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák