Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) Silenzio

Silenzio
(PH! addikt)

Kiszűrték? Most olvastam, hogy nincs pro módban videó. S9+-on sincs. A *** anyjukat. Ha így hagyják, visszamegyek Almára.

(#2) PreikeStoleN válasza Silenzio (#1) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Még jó,hogy nem váltottam.Pedig majdnem S9,Note9 lett az iPhone helyett.

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#3) tuki2200 válasza Silenzio (#1) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

S8-on van. Érdekes, lehet a dupla kamera szoftverénél akadt be valami..

(#4) Zsoltinho24

Zsoltinho24
(tag)

A Samunál mindig is lassú volt egy egy fő verzió váltás.

(#5) Silenzio válasza tuki2200 (#3) üzenetére

Silenzio
(PH! addikt)

S8-os Pie-on van Pro videód? Akkor lehet, hogy tényleg vmi komoly bug, és nem "feature".

(#6) noro79

noro79
(tag)

Szégyen

(#7) hajbel válasza Silenzio (#1) üzenetére

hajbel
(őstag)

Inkább vegytiszta androidra válts, valami Oneplus, Pixel vagy hasonló félére. Én ezért váltottam OnePlusra samsungról (S7). Lassú verziófrissítés, lassú animációk, bloatware, óriási akkumerülés éjjel.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#8) B.Gaboo válasza Silenzio (#5) üzenetére

B.Gaboo
(tag)

"A hivatalos frissítésre viszont márciusig még biztos várakozni kell."

Forrás?

Láttam olyan véleményeket, hogy február 19 a célzott start, ami a 4. béta alapján sztem életszerűbb is mint a március.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#9) Zsoltinho24

Zsoltinho24
(tag)

Az a legnagyobb baj,hogy az A8 2018-ra is olyan május eleje vége fele lesz csak 9es és hol van még a többi?

[ Szerkesztve ]

(#10) Somatom

Somatom
(PH! kedvence)

Itt valami elírás van. Miért Pie? Már elérhető alfa build a 10 -es Androidra. A Samsung miért fecsérel energiát a P -re? Ez a hajó már elment. Gőzerővel azon kéne dolgoznia, hogy a megjelenés után pár héten belül az összes készülékét frissíteni tudja. Nem megjelenés után fél évvel kell az ilyesmivel vacakolni.

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#11) Zsoltinho24 válasza Somatom (#10) üzenetére

Zsoltinho24
(tag)

Ez őszinte hozzászólás volt és egyet értek veled.

[ Szerkesztve ]

(#12) janeszgol válasza Somatom (#10) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Hohó. Lesz teló, mait majd ősszel frissít kilencre. Ez ilyen, a saját vermükbe estek. Bár lehet nem is szívesen csinálnák, jobb lenne nekik (is), ha új verzió = új teló.
Csak éppen megannyi pénzt fektetnek a termelésbe, a tervezésbe, az elkészítésbe, szállításba és miért? Az 1-2 éves eldobható titulusért. Ez nem csak erre a gyártóra vonatkozik.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#13) Somatom válasza janeszgol (#12) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Új teló új rendszer? Na, az is érdekes lenne. A fő zászlóshajójukat rendszeresen a nem sokkal később megjelenő új Androidverzió előtt mutatják be, a régi rendszerrel. Ez ám az időzítés! A user meg várhat a flagshipjével az új Androidra. Csúsztasson inkább egy hónapot a Samsung és a friss Androiddal jelenjen meg a csúcsteló! Különösen fontos lenne ez az idén, mert a 10 -esben valóban lesz néhány olyan újdonság, amit a Note ki tudna használni.

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#14) borand válasza Somatom (#10) üzenetére

borand
(fanatikus tag)

Minden évben így frissítenek és az S széria megjelenése után kapják meg a régebbi készülékek. És minden évben becsülettel ki is akad rajta valaki, mint pl. most te. Viszont szerintem a 85%-át a veveőbázisuknak nem is nagyon érdekli, hogy van-e frissítés vagy várható-e.

(#15) LosBlancosrm válasza hajbel (#7) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Gondolom aki Samsungot vesz, nem akar fapados sz*rt.

(#16) Somatom válasza borand (#14) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Na, ezt jónak írod. Én pont nem az vagyok, aki a frissítésekért szokott rinyálni. Egy éve van Oreo lehetőség a telómra, de nekem megfelel a Nugát. Pont arról van szó, hogy a flagshipek topikjaiban megy a legnagyobb műsor a frissítésekért. Lássuk be, hogy jogosan, mert az ilyen telók árába ez is benne van.

(#17) Silenzio válasza B.Gaboo (#8) üzenetére

Silenzio
(PH! addikt)

Ezt nem én írtam. Nem tudok nyilatkozni az ügyben, nem tudom, mikor lesz offisöl ápdét.
S9+-om van, azt is csak olvastam, hogy ott is szarakszik a kamera Pie-nál. Egyesek szerint véletlenül maradt ki. Nem tudom...

(#18) Damage401 válasza Silenzio (#17) üzenetére

Damage401
(őstag)

Szia,

Jó hogy említettétek, membersen írtam ez ügyben. Majd kíváncsi leszek mit tesznek ez ügyben.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#19) B.Gaboo válasza Silenzio (#17) üzenetére

B.Gaboo
(tag)

Jogos, véletlenül ment válaszul, sorry

(#20) Taci válasza B.Gaboo (#8) üzenetére

Taci
(senior tag)

A február 19 az February '19, tehát 2019. februárja (valószínűleg a hónap vége felé, vagy a második felében inkább), nem pedig egy konkrét nap (19-e).

(#21) B.Gaboo válasza Taci (#20) üzenetére

B.Gaboo
(tag)

Nyilván nem February '19-re értettem a február 19-et, ennyire hülye nem vagyok. XDA-n egy belső forrásra hivatkozó emberke írta, de persze ezt az utsó napon is napolhatják.

Viszont fogadnék a jövő heti megjelenésre, mert a 4. béta nálam atom stabil. Kicsit az akksi idő lehetne jobb, de a Note 8-tól e téren sajna én már nem várok sokat :(

(#22) tixem

tixem
(PH! addikt)

Nem is tudom mi lesz most velem. Márciusig várnom kell hüpp-hüpp. Remetelétbe vonulok, nem bírom már ezt a terhet...

Ki a f*szt érdekel, de komolyan? Legyen normális, ennyi a lényeg, nem több. Aki ennyit nem képes várni az vegyen 3310-et. Ott nem kell aggódni ilyeneken.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#23) pnauser válasza LosBlancosrm (#15) üzenetére

pnauser
(őstag)

Azt, hogy "fapados sz*r" már igazán elfelejthetnéd. Egy szakmai fórumon szakmaiatlan, egyéb helyeken pedig minimum butaság.
Köszönöm.

(#24) K0vasz

K0vasz
(tag)

régen még érthető volt az izgulás a legfrissebb főverzióra, mert volt előrelépés közöttük rendesen, de most? tényleg már csak a fingreszelgetés megy, dehát muszáj nyomni, nehogy véletlenül kisebb legyen az android verziószáma, mint az iOS-é... jó, most jön az új UI, ami ezekre a nyúlánk telókra lett optimalizálva, de ez se a google érdeme, hanem a samsungé (és talán majd át is veszi a stock android 10, ki tudja)

(#25) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Az egyik legfőbb oka, hogy a konkurens OS fele fordultam.
Ráadásul 2 év alatt simán butitjak is a szoftvert, lassulnak a készülékek, ami nálam elfogadhatatlan.

(#26) Somatom válasza Ádám16 (#25) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Na, ez érdekel. Milyen konkurensre gondolsz? Ha a butítás elfogadhatatlan, akkor az IOS kiesik, mivel tulképp ott bukott ki ez a butítósdi (vagy, nevezzük szándékos avultatásnak?). Akkor marad a Windows, az Ubuntu, vagy a Sailfish. Melyikre váltottál? Vagy, van vmi új, amiről még nem hallottam?

[ Szerkesztve ]

(#27) California1 válasza PreikeStoleN (#2) üzenetére

California1
(őstag)

Üdv!
Mi a baj a 8as Oreo rendszerrel amúgy ? Emlékszel az iOS 11-re . Na az volt az Apple egyik nagy baklövése.

(#28) janeszgol válasza tixem (#22) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Az igaz, hogy bármely android verzió évekig használható, plusz a biztonsági szint nem mindig függ az új OStől.
De többszázezer forintért én supportot is akarok venni, nem csak a vasat a licenszeivel. Ráadásul a csúcskategóriában én 3+ éves támogatást várok már, hiszen van annyira drágák a telefonok, hogy igényelhetem.
Fél éve élesben, de már kerek egy éve (2018 februártól) a Samsungnál a Pie.

(#29) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Örökzöld táma a rendszer update. Valaki feljebb írt a Samu időzítéséről. Új kaszni, régi motor. Minek prütykülgetni a régit? Igaza van. Próbálják utolérni magukat, ahelyett, hogy előre gondolnának. Érthető a lemaradás mert annyiféle-fajta Samu van, hogy Ök maguk sem tudják mennyi.

Van pénz, lóvéra!

(#30) EclipseGT válasza Somatom (#16) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Persze, benne van, és meg is kapja mindenki, vagy nem? Aki meg pár hónapon ennyit tud remegni, azt valahogy én sem tudom megérteni.
S8+-on is patent az oreo. Akkor nem tök mindegy, hogy novemberben jön az új, vagy februárban?

(#31) Kasya válasza Ádám16 (#25) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Barmikor visszamehet az ember regebbi verziora, ha ilyet eszlelne.

(#32) Somatom válasza EclipseGT (#30) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

A 10 -es speciel nekem nem lenne mindegy. Sokat használnám DeX módban és a 10 -ben jön a multi-resume mód, vagyis azonos időben nem csak egy alkalmazás lehet aktív.

(#33) Ádám16 válasza Somatom (#26) üzenetére

Ádám16
(őstag)

Lyaly. iOS.
Max új funkciót nem kap, régebbit nem vesznek ki, viszont a régebbi készülékek stabilitására, gyorsítására alapozták az iOS 12-t. SE-m van 1.5 éve a mérete miatt, ~3 éves soc, és röccenés nélkül működik. Voltak Galaxy csúcstelefonjaim, 2 év után látványosan lelassultak.

Kasya: tényleg? Ezt garanciavesztés, mókolás nélkül megtehetem? Ez jó hír. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) janeszgol válasza Kasya (#31) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Samsungnál nem mindig tudsz downgradelni.

(#35) Somatom válasza Ádám16 (#33) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Ha Galaxy csúcstelók után iPhone -t vettél és elégedett vagy, az azt jelenti, hogy tök fölöslegesek voltak számodra a Galaxy -k, mert nem használtad ki a képességeiket. Könnyű stabilan működő eszközt csinálni, ha szegénykém buta, mint a főd.

[ Szerkesztve ]

(#36) domos

domos
(senior tag)

Megvettem a Note 8-at amikor kijött, brutális csalódás. Lassú, akad, bezárja az appokat, akku alig bír valamit, nettó használhatatlan. A 8.0-s frissítést meg simán megölte a teljes szenzorszigetet, szervizeltetni kellett.

Akinek nincs rendes asztala, az használjon laptopot.

(#37) Ádám16 válasza Somatom (#35) üzenetére

Ádám16
(őstag)

Note szériákat használtam. Mocskosul hiányzik az S-pen, és azok a funkciók, amiket még extraként tudott, viszont nem fért bele az, amiket idősen produkált.
Ez a könnyű jót csinálni ha nem tud semmit pedig szar duma. Tud az iOS elég sok mindent, bár produktivitás szempontjából tény, hogy többet nyújt a Samsung.

Az a gond, hogy nehezen "merem" leírni már a véleményemet az ilyen agresszív reagálók miatt, pedig se elfogult, se fan, se semmi nem vagyok az Apple irányába, csak én ezeket tapasztaltam.

(#38) Somatom válasza Ádám16 (#37) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Ez nem agresszív reakció, hanem tény. Minél több feladatra alkalmas egy rendszer, annál bonyolultabb, és ezzel természetesen több a hibalehetőség is. Az IOS egy nagyon zárt rendszer. Nincs DeX, Linux, ha jól tudom, akkor screen mirroring sincs, nem tudsz szabványos szervereket futtatni, nincs dual SIM (tudom, e-SIM, de az nálunk még nem igazán opció), nincs mikroSD, aktív penhez plusz réteg a kijelzőben, stb., stb.

(#39) oszi666 válasza borand (#14) üzenetére

oszi666
(őstag)

En sem vagyok egy nagy foverzio rinyagep az S7essel teljesen jol elvagyok. De egy flagship araban vastagon benne van a support ara is. Frissitsenek basszus ez a dolguk.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#40) Kasya válasza janeszgol (#34) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Note8 eseten meg nem volt gondom downgrade tekinteteben.

(#41) Szakiii válasza oszi666 (#39) üzenetére

Szakiii
(PH! addikt)

Szerintem túl van kapva, az messze példátlan hogy minden hónapban fixen jön a biztonsági update és szerintem ez a legfontosabb. A verzió váltás szerintem nagyon nagyon ritkán hoz tényleg érdemi fejlődést.

(#42) kpal

kpal
(PH! nagyúr)

Én elvagyok a mostani rendszerrel is a kis Note 8-on. Remélem nem hoz lassulást a pite.

[ Szerkesztve ]

(#43) LosBlancosrm válasza pnauser (#23) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Szakmai fórum? Hol? Ha 3 mondattal többel írom le, nem okoskodsz? Nem mellesleg nagyon szakmai volt a hozzászólásod, jár a 🍪.

[ Szerkesztve ]

(#44) Ákkk válasza domos (#36) üzenetére

Ákkk
(PH! addikt)

Tehát,soha nem volt neked max valami bemutató telefont nyomkodtál valahol :)

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#45) domos válasza Ákkk (#44) üzenetére

domos
(senior tag)

Ne magadból indulj ki. :))

(#46) ρσгτσ válasza Ákkk (#44) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Vagy valami szétgyepált, esetleg hibás darab. Bár az nem derült ki, hogy volt -e legalább egy FR a fenti telefonnál.

Én is az első vásárlók között voltam. Tehát az összes hivatalos frissítés megfordult nálam. Egy olyan volt, aminél nem éreztem annyira egybe a működést. De az sem komolyabban, illetve az utána következő frissítés után helyre is állt minden.

--------

Számomra hoz olyan újdonságokat a főverzió váltás, ami hasznos. Viszont én sem remegek érté.

Motorola 5200 - porterocka

(#47) hajbel válasza ρσгτσ (#46) üzenetére

hajbel
(őstag)

Vagy mondjuk csak simán mások a felhasználói szokásaitok... :U Ha tényleg olyan jó lenne a UI, akkor miért adnák ki az összes 2 éve kijött flagshipre a One UI-t?

[ Szerkesztve ]

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#48) janeszgol válasza ρσгτσ (#46) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Igen, FR kell a csúcskészüléknek. Mindketten helybe mentetek a pofonért.

hajbel, ne zavard meg őket a párhuzamos univerzummal. :)

[ Szerkesztve ]

(#49) domos válasza ρσгτσ (#46) üzenetére

domos
(senior tag)

Most komolyan magyarázkodnom kell? A készüléket a Vodafone-tól vettem, sosem volt dobálva, törve, stb. Mint minden más eszközömre, erre is vigyázok, az első naptól kezdve tokban van. Factory reset természetesen volt, de köszönöm hogy hülyének nézel. A szerviz sem cserélt volna benne feleslegesen alkatrészt szvsz...

(#50) janeszgol válasza domos (#49) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Mindenkinél más a szakmai szint. Náluk ennyi úgy néz ki.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.