Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    Az én szemembe fél százalékot se csökkent, hogy nincs rajta Google szolgáltatás, de az, hogy a sztereó hangszórót kikukázták, már fájóbb. Mire elfogadtam, hogy oké nincs Jack csati, mert cserébe olyan dolgokat vonultat fel, hogy félelmetes, erre most külföldi teszteken olvasom, hogy a sztereó hangszórótól is el kell búcsúzni, akár a P30 Pro-nál. Arról bármennyire is sokan hülyeségnek gondolják, én nem tudok lemondani. A Google szolgáltatás meg nincs rajta bumm az még csak a kompromisszumkötés listán sincs nálam. Na majd várok egy másik készüléket, ami nagy akkumulátoros, Amoled kijelzős, Notification led-es, sztereó hanszórós, esetleg jack csatlakozós, jó kameraképességű, gyors telefon. Szerintem ha már tudták, hogy sok felhasználót eltántorít, hogy hiányzik a Google csomag tényleg mindent belepaszírozhattak volna a készülékbe, hogy eladja a tudás, ha már a kamerán ennyit reszeltek. Bár gsmarena oldalon a P30 Pro-val összeengedve én semmilyen fényviszonyba nem látok nagyon nagy különbségeket.

Új hozzászólás Aktív témák